Wyniki imprez 2016

11 grudzień 2016r.

11-go grudnia 2016 r. w hali sportowej przy ul. Mickiewicza rozegrano  II Turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. W rozgrywkach udział wzięło  19 drużyn. Mecze rozgrywane były z podziałem na 4 grupy.

Grupa A: Grajki Team, Wixa Widawa, H2K, 15BWD I, Drużyna B

Grupa B: Scanfil, Wróblew, Meble Minias, 15BWD II, Charłupia

Grupa C: TTS Łódź, Czajków, Goł Trans Złoczew, Unia Męka, FC Żubry

Grupa D: Kobierzycko, SKS Dębołęka, Biomarol, Trampkarze

Wyniki poniżej:

I m-ce TTS ŁÓDŹ

II m-ce SCANFIL

III m-ce DRUŻYNA B

IV m-ce KOBIERZYCKO

PDFKLASYFIKACJA PUNKTOWA.pdf (252,56KB)

PDFSzczegółowe wyniki II Turnieju Grand Prix w Halowej Piłce Nożnej.pdf (194,24KB)

 


3 grudzień 2016r.

W sobotę 03 grudnia 2016 roku odbyły się XXX Halowe Igrzyska Sieradzkich Przedszkolaków.  Areną zmagań była hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 10. Dla większości przedszkolaków były to pierwsze  w życiu zawody sportowe. Malcy dawali z siebie wszystko, aby zwyciężyć w biegach czy sztafecie wahadłowej. Najwięcej emocji wzbudziło przeciąganie liny. Milusińskich dopingowały opiekunki, które niezwykle żywiołowo zachęcały dzieci do wysiłku. Znakomicie wypadł też konkurs tańca. Dzieci tańczyły rock & rolla. Nie była to punktowana konkurencja, lecz i tak wzbudzała zachwyt publiczności, licznie zgromadzonej na trybunach złożonej głównie z rodziców, dziadków oraz rodzeństwa. Do rywalizacji stanęli milusińscy z dziesięciu sieradzkich przedszkoli: Przedszkole Sióstr Urszulanek, Przedszkola nr 1,2,3,4,5,6,15,Przedszkole Fan&Play oraz Reksio. Wszystkie dzieci otrzymały medale, upominki oraz łakocie. Wyniki wszystkich konkurencji poniżej:

Bieg przez płotki – dziewczynki:

I m-ce Przedszkole nr 4 – Gabrysia Kiełbasa

II m-ce Przedszkole  nr 1 – Ania Doruch

III m-ce Przedszkole nr 6 – Hania Cieślak

 

Bieg przez płotki – chłopcy

I m-ce Przedszkole nr 4 - Dawid Romek

II m-ce Przedszkole nr 5 – Kacper Walkowski

III m-ce Przedszkole nr 6 – Filip Turski

 

Strzał do bramki dziewczynki

I m-ce Przedszkole nr 4 – Maja Kobierska

II m-ce Przedszkole nr 1 – Ania Doruch

III m-ce Przedszkole nr 2 – Zuzanna Kamińska

 

Strzał do bramki chłopcy

I m-ce Przedszkole nr 6 – Filip Desperak

II m-ce Przedszkole nr 3 – Jakub Bzowy

III m-ce Przedszkole Reksio – Bartosz Świercz

 

Sztafeta wahadłowa

I m-ce – Przedszkole nr 5

II m-ce – Przedszkole nr 15

III m-ce – Przedszkole nr 6

 

Przeciąganie liny

I m-ce – Przedszkole nr 4

II m-ce – Przedszkole nr 6

III m-ce Przedszkole nr 2

 

Konkurs tańca

Przedszkole nr 1 – Maja Domaniuk & Filip Bartkowiak

Przedszkole nr 2 – Nina Kowińska & Franciszek Paś

Przedszkole nr 3 – Oliwier Stasiak & Zuzanna Błaszczyk

Przedszkole nr 4 – Ola Sitarek & Mikołaj Wawrzyniak

Przedszkole nr 5 – Zuzanna Jasek & Filip Sitarek

Przedszkole nr 6 – Natalia Powalska & Kacper Cajdler

Przedszkole nr 15 – Alicja Kaźmierczak & Tomasz Pryk

Niepubliczne Przedszkole – Sofia Cierplikowski & Olivier Wyrębski

 


20 listopad 2016r.

W minioną niedzielę w hali JW przy ul. Mickiewicza rozegraliśmy I Turniej Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej., Poniżej przedstawiamy wyniki rozgrywek:

PDFWyniki TURNIEJU.pdf (178,59KB)

 


30 październik 2016r.

30 października 2016r. odbyły się 56 Biegi Ulicami Sieradza, w których udział wzięło ok. 800 biegaczy w różnych kategoriach wiekowych. Bieg główny na dystansie 10.000 metrów wygrał łodzianin Tomasz Osmulski w czasie 31,49. Na miejscu drugim finiszował Tomasz Sztypułkowski z Łodzi w czasie 31,50. Jako trzeci linię mety przebiegł sieradzanin Artur Kozłowski-olimpijczyk z Rio de Janeiro. Jego czas to 31,56. Wśród kobiet najlepsza okazała się Natalia Grzegorczyk z Opoczna, która przebiegła dystans w czasie 38,59. Na miejscu drugim Agnieszka Kuzyk z Lublińca, zaś na trzecim kaliszanka Katarzyna Werner.

 


15 październik 2016r.

15-go października 2016r. MOSiR był współorganizatorem II Rodzinnego Turnieju Badmintona. Turniej odbył się w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum Gminy Sieradz. W zawodach brali udział zawodnicy z Pabianic, Wrocławia oraz  Sieradza. Zawodnicy rywalizowali w grze podwójnej (rodzic+dziecko, rodzeństwo, rodzice)

 

Wyniki poniżej:

 

w kat. klas 1-3

I m-ce  Hanna Trela i Dariusz Trela z Sieradza

II m-ce Anna Ciężka i Dariusz Ciężki z Pabianic

III m-ce Filip Mikołajczyk i Agnieszka Mikołajczyk z Pabianic

 

w kat. klas 4-6

I m-ce Maja Trela i Dariusz Trela z Sieradza

II m-ce Weronika Romek i Piotr Romek z Sieradza

III m-ce Aleksandra Cieploch i Piotr Cieploch z Sieradza

 

w kat. OPEN

I m-ce Julia Gołąb i Jarosław Gołąb z Sieradza

II m-ce Julia Zachariasiewicz i Tomasz Zachariasiewicz z Wrocławia

III m-ce Beata Kopka i Krzysztof Kopka z Pabianic

 


4 październik 2016r.

Wyjazd na Europejski Turniej Tenisa Olimpiad Specjalnych w Reit am Winkl w Niemczech w dniach 29 września – 04 października 2016 r. okazał się dość karkołomnym przedsięwzięciem, z którym poradziliśmy sobie doskonale. Podróż bardzo długa około 1200 km podzielona została na dwa etapy z noclegiem w Zgorzelcu, co pozwoliło uniknąć zmęczenia całej ekipie liczącej 5 zawodników oraz dwóch trenerów z oddziałów regionalnych łódzkie ( SOSW Sieradz), opolskie i kujawsko – pomorskie.  Oddział Regionalny łódzkie reprezentowały absolwentki SOSW w Sieradzu Sylwia Ubych i Aleksandra Stodulska, zawodniczkami podczas turnieju opiekował się trener i nauczyciel wychowania fizycznego SOSW w Sieradzu Piotr Iszczek. W Europejskim Turnieju Tenisa wzięło łącznie udział 45 zawodników z 10 krajów.

Bawaria przywitała nas korkami na autostradzie i pięknym górskim klimatem, ponieważ turniej rozgrywany był u podnóża Alp. Okoliczne widoki zapierały dech zawodnikom, ale potrafili oni skoncentrować się na rozgrywkach. Zakwaterowano nas w urokliwym pensjonacie, w którym spędziliśmy 3 noce otoczeni bardzo troskliwą opieką gospodarzy. Ceremonia otwarcia odbyła się w miejscowej Festhalle, a jej przebieg nieco różnił się od naszych oczekiwań.

Turniej odbywał się na miejscowych 8 kortach ziemnych, na których udało nam się rozegrać gry eliminacyjne systemem szwajcarskim, metodą słynnego Buchholza. Wieczorem miło spędziliśmy czas na wspólnej zabawie przy muzyce, a kolejny poranek przywitał nas deszczem, co w dużym stopniu utrudniło pracę organizatorom. Rozgrywki przeniesiono pod dach ( 2 korty dywanowe , )a część turnieju do hali w Ruhpolding ( 4 korty ), oddalonej o około 25 km. Mimo niesprzyjającej aury udało się przeprowadzić turniej, jednak w formule z którą wcześniej się nie spotkaliśmy. Nasi zawodnicy pomimo utrudnień i czasami braku stanowczych decyzji organizatorów byli skoncentrowani na grze i zaprezentowali doskonale własne umiejętności i wolę walki, czego odzwierciedleniem był nasz dorobek medalowy.

Turniej stał się doskonałą okazją do integracji z zawodnikami z innych krajów ( w sumie było ich 10 ) oraz możliwością porównania organizacji do podobnych zawodów tenisowych w naszym kraju. Z dumą możemy donieść, że zazwyczaj te porównania wypadały na naszą korzyść. Mimo wszystko nasza ekipa wróciła do kraju pełna wrażeń zarówno sportowych jak i krajoznawczych. Marzeniem wszystkich byłby powrót w to miejsce w przyszłości.

Miłą niespodzianką okazał się również nieoczekiwany przyjazd rodziców jednego z naszych zawodników, którzy wiernie kibicowali naszej ekipie i wyjechali zauroczeni atmosferą i magią Olimpiad Specjalnych.

Wyniki sieradzkich zawodniczek :

Aleksandra Stodulska (OR Łódzkie) – wywalczyła srebrny medal w grze pojedynczej. Ola rozegrała w turnieju 7 spotkań przegrywają tylko jedno finałowe spotkanie z zawodniczką z Lichtensteinu 4/3 4/1. 

Sylwia Ubych (OR Łódzkie) – wywalczyła 4 miejsce w grze pojedynczej, przegrywając mecz o brązowy medal z zawodniczką z Włoch 5/3 4/2.
Zawodniczki trenują na kortach sieradzkiego MOSiR-u.
 Trener: Piotr Iszczek - OR Łódzkie, SOSW Sieradz

Gratulacje.

 


17-18 wrzesień 2016r.

W dniach 17-18 września 2016r.  odbył się po raz XXIV Memoriał im. Erazma Kicińskiego oraz XIII Memoriał im. Wiktora Dłubały w Piłce Siatkowej. Mecze rozgrywane były z podziałem na grupy. Mecze eliminacyjne rozegrane zostały w sobotę w hali MOSiR przy ul. Łokietka i SP 10 w Sieradzu. Do niedzielnych półfinałów i finałów, które rozegrane zostały w hali MOSIR przy ul. Łokietka awansowały drużyny: Reprezentacja Straży Pożarnej, Huragan Widawa, Siatkarz Wieluń oraz Amator Sieradz. W meczu o III miejsce drużyna Siatkarz Wieluń pokonała Huragan Widawę 2:0 (25:23, 27:25) . W meczu finałowym zespół  Straży Pożarnej pokonał Amatora Sieradz  2:1 (21:25, 25:20, 15:13).  Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Artur Surgut, Maks Paszak, Łukasz Kałużny, Dominik Sąk, Adam Ojrzyński, Piotr Dłubała, Marcin Hartman, Adrian Jabłoński, Tomasz Wojtczak, Albert Romek. Puchar dla najlepszego zawodnika zdobył Tomasz Wencel  (drużyna Siatkarz Wieluń). Puchar dla najlepszego rozgrywającego zdobył Tomasz Wojtczak (drużyna Straż Pożarna).

 Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za wspaniałą sportową rywalizację. Mecze przyniosły wiele emocji i pokazały jak wielki potencjał drzemie w tych zawodnikach.

 


3-4 wrzesień 2016r.

W dniach 03 - 04 września 2016 r. tenisiści amatorzy z terenu całego kraju i województwa łódzkiego po raz kolejny rywalizowali w Sieradzu w ogólnopolskim turnieju tenisowym z cyklu Amatorzy i Seniorzy. Najstarszy sieradzki turniej tenisowy Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Tenisie o Puchar Prezydenta Miasta przyciągnął na korty miejskie 40 zawodników z całej Polski. Turniej ten jest rozgrywany na sieradzkich kortach nieprzewalanie od 1993 roku. W tym roku rywalizowali zawodnicy z Łodzi, Torunia, Pabianic, Tuszyna, Wrocławia, Częstochowy, Włocławka, Krakowa, Bartochowa, Ziębic, Starachowic, Zduńskiej Woli i Sieradza. Pogoda dopisała i na sieradzkich kortach zmagania sportowe toczyły się bez przeszkód w trzech kategoriach wiekowych: open, 40+, 50+. Spotkania stały na wyjątkowo wysokim poziomie i były bardzo ciekawe i zacięte. Zwycięzcy turnieju otrzymali okazałe puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta Sieradza. Organizatorami turnieju jak corocznie byli Sieradzki Klub Tenisowy, MOSiR w Sieradzu i UM w Sieradzu.

Równolegle obok turnieju singlowego rozgrywano również turniej deblowy. Rozgrywki toczyły się systemem "brazylijskim" co gwarantowało wspaniałą zabawę i sportową rywalizację.W turnieju nocnym rywalizowało 10 par deblistów. Rozegrano 20 spotkań, żeby wyłonić zwycięzców. Turniej deblowy skończył się przy sztucznym oświetleniu o godz. pierwszej w nocy. Wyniki:

I miejsce zajęła para Jaros Piotr ( Zd. Wola) - Rafał Korowczyk (Tuszyn)

II miejsce zajęła para Waldemar Kardecki - Bogusław Kwiatkowski ( Sieradz ),

III miejsce zajęła para Kosowski Maciej - Kurowski Piotr ( Starachowice ),

IV miejsce zajęła para Wiesław Szewczyk- Przemysław Andrysiak ( Sieradz )

Wyniki gier singlowych:

Kat. open
1. Radecki Michał - Łódź

2. Kryger Jakub - Wrocław
3/4 Lewandowski Paweł - Zd. Wola
3/4 Mirek Tymoteusz - Częstochowa
Kat. 40+
1. Ptak Bartłomiej - Kraków
2. Jaros Piotr - Zduńska Wola 
3/4 Rafał Korowczyk - Tuszyn
3/4 Piotr Rogalewicz - Pabianice
Kat. 50+
1. Wasilewicz Grzegorz - Włocławek
2. Słomiński Janusz - Pabianice
3/4 Misztal Edwin - Tuszyn
3/4 Siczek Grzegorz - Toruń 

 


10 sierpień 2016 r.

10-go sierpnia 2016r. na boisku Orlik przy SP nr 4 w Sieradzu rozegrano 
II Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej organizowany w ramach programu „Wakacje bez używek”. W rywalizacji wzięło udział 7 zespołów w kat. młodzieży szkolnej.

Wyniki poniżej:

I m-ce BEZ NAZWY

II m-ce FC TRÓJKA

III m-ce NAPOLEONKI

IV m-ce FC B

 

Królem Strzelców został Chramiec Patryk z drużyny „Bez Nazwy”

Najlepszym bramkarzem został Podsiadły Bartek z drużyny „Pociągi”

 


7 sierpień 2016 r.

W niedzielę 7 sierpnia 2016 roku odbył się drugi Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej w ramach programu „Wakacje bez używek”. Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach – gimnazjum i OPEN. W obu kategoriach jednosetowe mecze rozgrywane były do 21 punktów.

Do rozgrywek w grupie młodzieży gimnazjalnej zgłosiły się cztery pary z Sieradza: Mateusz Lesiecki/Kacper Skopiński, Bartosz Małecki/Adam Szumicki, Sebastian Makówka/Kajetan Płachta oraz Michał Sowała/Kacper Janas.

Z racji ilości drużyn mecze w kategorii par gimnazjalnych rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”. O miejscu w turnieju decydowała ilość zdobytych punktów – za zwycięstwo 2 punkty, za porażkę 1 punkt. Poniżej zaprezentowane są wyniki poszczególnych spotkań:

 

 1. Lesiecki/Skopiński – Sowała/Janas – 21:12
 2. Małecki/Szumicki – Makówka/Płachta – 8:21
 3. Sowała/Janas – Makówka/Płachta – 15:21
 4. Lesiecki/Skopiński – Małecki/Szumicki – 21:10
 5. Małecki/Szumicki – Sowała/Janas – 12:21
 6. Makówka/Płachta – Lesiecki/Skopiński – 21:16

 

Pierwsze miejsce zdobyła para Makówka/Płachta (6 pkt.), drugie Lesiecki/Skopiński (5 pkt.), trzecie Sowała/Janas (4 pkt.), czwarte Małecki/Szumicki (3 pkt.).

Do rozgrywek w kategorii OPEN zgłosiło się 8 par, z których trzy sieradzkie pary składały się z zawodników drugoligowego ULKS-u:

 1. Patryk Raszewski/Marcin Ozdowski (Kalisz)
 2. Piotr Kucharski/Marcin Karwat (Zduńska Wola)
 3. Michał Bartosiewicz/Marcin Bogusławski (Sieradz)
 4. Przemysław Bulak/Krzysztof Dziubek (Łódź)
 5. Piotr Nockowski/Maciej Michalak (Łódź)
 6. Karol Kaczmarek/Maksymilian Paszak (Zduńska Wola)
 7. Michał Cieślak/Bartosz Świeszczakowski (Sieradz)
 8. Jacek Cieślak/Dawid Śmichura (Sieradz)

Mecze kategorii OPEN rozgrywane były w systemie brazylijskim. Po bardzo zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zdobyła para Raszewski/Ozdowski z Kalisza, która w finale pokonała jedną z sieradzkich par – Cieślak/Świeszczakowski. Trzecie miejsce zdobyli goście ze Zduńskiej Woli – Kaczmarek/Paszak – pokonując łodzian z pary Nockowski/Michalak.

 


13 lipiec 2016 r.

W dniu 13 lipca 2016 roku na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu odbył się I Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „Wakacje bez używek”. W turnieju brały udział drużyny ze szkół podstawowych, jak i ze szkół gimnazjalnych.

Rozgrywki na poziomie szkół podstawowych odbywały się w ramach jednej grupy, składającej się z 4 drużyn, których kolejność w grupie przed rozpoczęciem gier została ustalona następująco: Supa Strikas, Virtus PRO, FC Ponalewce oraz Akademia Sportu Sieradz. Formuła turnieju przewidywała mecze „każdy z każdym”, po których zwycięzcą została drużyna, która zdobyła największą ilość punktów. Za zwycięstwo można było zdobyć trzy punkty, natomiast za remis jeden punkt.

Pierwszy mecz w ramach grupy szkół podstawowych odbył się pomiędzy drużynami Supa Strikas i Akademia Sportu Sieradz, który zakończył się wynikiem 2:0. Kolejnym meczem było starcie Virtus PRO z FC Ponalewce, którego rezultat to 0:6. Trzeci mecz w grupie to rywalizacja pomiędzy Akademią Sportu Sieradz a FC Ponalewce zakończony wynikiem 0:6. Czwartym spotkaniem był mecz drużyny Supa Strikas przeciwko Virtus PRO zakończony zwycięstwem Supa Strikas 5:1. Kolejny mecz odbył się pomiędzy Virtus PRO a Akademią Sportu Sieradz. Jego rezultat to 0:3. Ostatnim spotkaniem okazał się mecz pomiędzy niepokonanymi dotąd w tym turnieju drużynami – FC Ponalewce oraz Supa Strikas. Zwyciężyła pierwsza drużyna pokonując przeciwników 6:1.

Po zaciętej rywalizacji I miejsce w turnieju zdobyła drużyna FC Ponalewce pokonując wszystkim przeciwników i zdobywając tym samy 9 punktów. FC Ponalewce rozgrywała swoje spotkania w składzie Marceli Zając, Jakub Stasiak, Paweł Olejnik, Kacper Pięt, Bartosz Owczarek, Adam Bugajski, Bogumił Piwowar oraz Filip Czyżak. Dodatkowo, Bartosz Owczarek zdobył tytuł króla strzelców turnieju zdobywając 8 bramek.

II miejsce w teorii szkół podstawowych zdobyła drużyna Supa Strikas (6 punktów). III miejsce przypadło drużynie Akademia Sportu Sieradz (3 punkty). IV miejsce zajęła ekipa Virtus PRO (0 punktów).

Kategorię szkół gimnazjalnych reprezentowały tylko dwie drużyny: POKEMON GO i Dream Team. Dlatego, w grupie został rozegrany jeden mecz bezpośrednio decydujący o zwycięstwie w turnieju. Zespół Dream Team w składzie Patryk Podsiadły, Adam Drobiński, Wiktor Marlicki, Patryk Jaworski, Tymon, Karasiński, Dawid Fidler, Mikołaj Winnicki, Mateusz Milak oraz Przemysław Pawłowski, rozbił drużynę POKEMON GO aż 7:1. Dzięki temu zwycięstwu Dream Team zajął I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.

 


10 lipiec 2016 r.

10-go lipca 2016r. na boiskach MOSiR w Sieradzu rozegrano I Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej  organizowany w ramach programu „Wakacje bez używek”. W rywalizacji wzięło udział 10 par męskich z Łodzi, Wielunia, Koluszek, Pabianic, Zduńskiej Woli oraz Sieradza.

Wyniki poniżej:

Kat. gimnazja

I m-ce Janas Kacper/Lesiecki Mateusz /Sieradz/

II m-ce Płachta Kajetan/Makówka Sebastian /Sieradz/

III  m-ce Sowała Michał/Modrzejewski Kacper /Sieradz/

 

Kat.open

I m-ce Paszak Maksymilian/Kaczmarek Karol /Zduńska Wola/

II m-ce Nockowski Piotr/Michalak Maciej /Łódź/

III m-ce Cyprys Jakub/Walczewski Krystian /Koluszki/

 


16 czerwiec 2016 r.

16-go czerwca br. na sieradzkim stadionie odbył się Turniej Piłki Nożnej pod nazwą „Sieradzkie Euro 2016” w kat. dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Na czas Turnieju reprezentacje szkół przyjęły nazwy Państw biorących udział w Mistrzostwach Europy.

Wyniki poniżej:

Kat. chłopców

I m-ce Anglia /Gimnazjum nr 3 w Sieradzu I/

II m-ce Hiszpania /Publ. Gimn. Gminy Sieradz I/

III m-ce Portugalia /Gimnazjum nr 1 Sieradz

 

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

Berliński Przemysław, Pawlaczyk Kacper, Klimczak Filip, Grzelak Dawid, Florczak Bartosz, Janas Mikołaj, Kowalski Bartłomiej, Płachta Jakub, Witkowski Maciej

 

Kart. dziewcząt:

I m-ce Węgry / Gimnazjum nr 1/

II m-ce Czechy /Gimnazjum nr 3/

III m-ce Austria /Pub. Gimnazjum Brąszewice/

 

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie:

Kaczmarek Karolina, Chodak Aneta, Piecyk Maja, Matusiak Karolina, Grobelna Oliwia, Wrąbel Aleksandra, Kamieniak Weronika

 

Król Strzelców – KLIMCZAK FILIP  - ANGLIA /Gimnazjum nr 3 I Sieradz/

Najlepszy Bramkarz  - KAMIENIAK WERONIKA  -  WĘGRY /Gimnazjum nr 1 Sieradz/

Najlepszy Zawodnik  - ROZMARYNOWSKA ANNA  -  CZECHY /Gimnazjum nr 3 Sieradz/

 

PDFSieradzkie Euro 2016 szczegółowe wyniki.pdf (160,11KB)

 


5 czerwiec 2016 r.

05-go czerwca 2016r. na stadionie MOSiR odbył się cykl imprez sportowych zorganizowanych w ramach obchodów Dni Sieradza.

Turniej Siatkówki Plażowej  zagościł na stałe w kalendarzu imprez z okazji Dni Sieradza.

W turnieju udział wzięli zawodnicy z  Olsztyna, Wielunia, Kąt, Zduńskiej Woli, Zadzimia, Łodzi oraz Sieradza

W turnieju udział wzięło 16 par. Mecze rozgrywane były systemem „Brazylijskim” dla 16 zespołów.

I m-ce Felisiak Kamil i Kubacki Jakub z Łodzi

II m-ce Białek Tomasz i Białek Daniel z Wielunia

III m-ce Michalak Maciej i Kornacki Kornel  z Łodzi

W Turnieju Koszykówki Ulicznej wzięło udział 11 zespołów. Wyniki poniżej:

Kat. Gimnazjum Dziewczyny       

I m-ce ODLOTOWE AGENTKI

II m-ce AJAX

III m-ce KAMCZATKI

Kat. Podstawówki Dziewczyny

I m-ce BASKETKOROŻCE

II m-ce BASKET BIEDRONY

Kat. Podstawówki Chłopcy

I m-ce TME KINGS

II m-ce RKS

III m-ce DZIKIE BAMBUSY

W hali sportowej MOSiR odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięło 30 zawodników. Organizatorami Turnieju byli Klub Tenisa Stołowego i MOSiR Sieradz

Kat. młodszej młodzieży szkolnej

I m-ce Łukasz Mieleszkiewicz

II m-ce Roksana Rosiak

III m-ce Eryk Rosiak

Kat. starszej młodzieży szkolnej

I m-ce Piotr Gutkowski

II m-ce Tomasz Kozłowicz

III m-ce Mateusz Grzelak

Kat. Open Kobiet

I m-ce Magdalena Kalinowska

II m-ce Monika Żórawska

III m-ce Oliwia Zawiasa

Kat. Open Mężczyzn

I m-ce Piotr Gutkowski

II m-ce Mateusz Sarzała

III m-ce Tomasz Kozłowik

 

Na sieradzkim stadionie odbył się VI Bieg na Obcasach. Udział w nim wzięło 7 uczestników z Sieradza. Pierwszym uczestnikiem, który pokonał trasę 150 m był Pan Patryk Wolak na obcasie 8,5 cm, miejsce drugie zajęła Pani Wolak Wiktoria na obcasie w wysokości 8 cm. Trzecie  miejsce przypadło Pani Weronice Łojewskiej, która biegła na szpilkach o wysokości 7 cm, na czwartej pozycji uplasowała się Pani Szymczak Aneta z Sieradza - wysokość obcasa 9,5 cm.  Finaliści otrzymali talony na buty lub stroje sportowe. Fundatorami nagród był sklep AN-ZU-GA.

 


1 czerwiec 2016 r.

01 czerwca 2016 roku odbyły się XXX Jubileuszowe Letnie Igrzyska Sportowo – Rekreacyjne Sieradzkich Przedszkolaków. W Igrzyskach udział wzięły: Przedszkola nr 1, 2,3.4,5,6,15, FUN&PLAY, Reksio. Przedszkolacy rywalizowali
w konkurencjach: bieg przez płotki (dziewczęta i chłopcy ), skok w dal (dziewczęta
 i chłopcy), sztafeta wahadłowa(4 dziewczynki i 4 chłopców), przeciąganie liny
(4 dziewczynki i 4 chłopców), konkurs tańca.

Wyniki wszystkich konkurencji poniżej:

Bieg przez płotki – dziewczynki

I miejsce Przedszkole nr 5- Melania Hajduk

II miejsce Przedszkole nr 15 – Gabrysia Skonieczna

III miejsce Przedszkole nr 4 – Marika Orkowska

Bieg przez płotki – chłopcy

I miejsce Przedszkole nr 15 – Szymon Szewczyk

II miejsce Przedszkole nr 4 – Dawid Romek

III miejsce Przedszkole nr 6 – Adrian Zaręba

Skok w dal  -  dziewczynki

I miejsce   Przedszkole nr 6 – Natalka Powalska

II miejsce  Przedszkole nr 5 – Maja Kaczmarek

III miejsce Przedszkole nr 15 – Maja Jaros

Skok w dal -  chłopców

I miejsce Przedszkole nr 5 – Kacper Walkowski

II miejsce Przedszkole nr 1 – Konrad Kurowski

III miejsce Przedszkole nr 6 – Adrian Zaręba

Sztafeta Wahadłowa

I miejsce Przedszkole nr 5

II miejsce Przedszkole nr 6

III miejsce Przedszkole nr 4

Przeciąganie liny

I miejsce Przedszkole nr 2

II miejsce Przedszkole nr 5

III miejsca Przedszkola nr 1 i 3

Konkurs Tańca Rock and Roll

Przedszkole nr 1 – MAJA DOMANIUK & FILIP BARTKOWIAK

Przedszkole nr 2 – ZUZANNA BEKOWSKA & ZDZISŁAW SAMULAK

Przedszkole nr 3 – WIKTORIA WYSOCKA & OLIWIER STASIAK

Przedszkole nr 4 – ALEKSANDRA SITAREK & POLA JĘDRZEJEWSKA

Przedszkole nr 5 - JULIA KLUSKA & ADAM GRZESIAK

Przedszkole nr 6 – HANIA CIEŚLAK & ALEKSANDER STEMPIEŃ

Przedszkole nr 15 – AMAYA PACHNY  &  ANDRZEJ MILLER

Przedszkole Fun & Play – ZUZANNA WALOT & MIŁOSZ CHYRZYŃSKI

Przedszkole Reksio – AGATA ŁUCZAK & JULIAN SĘDZIŃSKI

 


21-22 maj 2016 r.

W dniach 21 - 22 maja 2016 r. tenisiści amatorzy z terenu całego kraju i regionu rywalizowali po raz pierwszy w historii sieradzkiego tenisa w Turnieju Tenisowym II Rangi - Bednarek Open. Pogoda dopisała i na sieradzkich kortach zjawiła się rekordowa liczba 50 tenisistów z całej Polski. W tym czasie był to największy turniej tenisowy dla tenisistów amatorów w Polsce. Turniej rozgrywany był w kat. open, 40+ i turniej dla dzieci do lat 10 - Tenis 10. Turniej połączony był po raz pierwszy z imprezą dla mieszkańców miasta Sieradza i regionu, na której gościem specjalnym był legendarny pilot rajdowy - Maciej Wisławski. Turniej tenisowy był połączony z wieloma atrakcjami dla mieszkańców. Były konkursy, loteria, miasteczko samochodowe, strit tenis dla najmłodszych, stoiska ze sprzętem tenisowym, losowanie nagród dla publiczności, pokaz ratownictwa medycznego i wiele innych ciekawych atrakcji. W całym turnieju rozegrano w przeciągu dwóch dni na sześciu kortach 52 spotkania tenisowe. Grali czołowi zawodnicy amatorzy z Warszawy, Torunia, Łodzi, Pabianic, Radomska, Tuszyna, Sieradza, Zd. Woli, Włocławka, Zabrza, Częstochowy. Wszystkie spotkania tenisowe stały na bardzo wysokim poziomie, były ciekawe i zacięte. Podczas zawodów panowała wspaniała i życzliwa atmosfera sportowej rywalizacji. Półfinały i finały zgromadziły na trybunach liczną tenisową publiczność. Puchary i nagrody zwycięzcą wręczał osobiście Maciej Wisławski, co było dla nich ogromnym wyróżnieniem.

Najlepiej z zawodników z naszego regionu zaprezentował się Paweł Lewandowski, który zajął 3/4 miejsce w kat. open. Piotr Jaros zajął miejsca 5-8 w kat. open i kat. 40+. Stanisław Potrzebny z Sieradza zajął również miejsce 5-8 w kat. 40 +. 

Turniej dla dorosłych został połączony po raz pierwszy z turniejem dla dzieci, który również stał na bardzo wysokim poziomie. Rywalizowały dzieci z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Koła, Kluczborka, Tomaszowa Mazowieckiego, Zd. Woli i Sieradza. Pomysł ten okazał się bardzo trafny i już myślimy o kontynuowaniu wspólnych turniejów dla dzieci i dorosłych w przyszłym roku.

Duże podziękowania należą się Firmie Bednarek, która była głównym sponsorem turnieju, oraz partnerom BZ WBK Leasing i Firmie PPG.

Organizatorami turnieju był Sieradzki Klub Tenisowy, MOSiR w Sieradzu i Firma Bednarek.

Wyniki:
Kat. open

1. Radecki Michał - Łódź

2. Wrzesień Leszek - Warszawa

3/4 Tymoteusz Mirek - Częstochowa

3/4 Lewandowski Paweł - Zd. Wola

Kat. 40+

1. Dembek Jarosław - Włocławek

2. Pineles Jarosław - Zabrze

3/4 Korowczyk Rafał - Tuszyn

3/4 Andrzejczak Michał - Łódź

Kat. dzieci do lat 10

1. Andrzejczak Marcin - Łódź

2. Nadajewska Marta - Piotrków Trybunalski

3 Wdzięczna Gabriela - Koło

4 Kulczycka  Zuzanna - Kluczbork

5. Rycerz Szymon - Piotrków Trybunalski

6. Julek Stańczyk - Łódź

7. Ostrowski Filip - Tomaszów Mazowiecki

8. Czarnecki Zbigniew - Zd. Wola

9. Kubiak Jan - Zd. Wola

 


15 maj 2016 r.

15-go maja 2016 r. młodzi tenisiści z Sieradza i regionu tradycyjnie rozpoczęli kolejny sezon tenisowy, Turniejem pt. Otwarte Mistrzostwa Sieradza dla dzieci i młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta. Pogoda dopisała i na sieradzkich kortach zjawi się młodzi tenisiści z regionu. Rywalizacja toczyła się tradycyjnie w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 14 i powyżej lat 14. Wszystkie spotkania tenisowe stały na niezłym poziomie sportowym, były bardzo ciekawe i zacięte. Podczas zawodów panowała wspaniała i życzliwa atmosfera sportowej rywalizacji.

Wyniki: Kat. do lat 14

 1. Szymczak Oskar - SKT Sieradz
 2. Biernacki Oskar - Zd. Wola
 3. Masłowska Pola - SKT Sieradz
 4. Radziszewska Maja - SKT Sieradz
 5. Łysio Radosław - SKT Sieradz
 6. Jabłoński Jacek - Sieradz

Kat. powyżej lat 14

 1. Królak Olaf - Zd. Wola
 2. Szynal Błażej - Zd. Wola
 3. Dąbrowski Marcin - Sieradz
 4. Szymczak Kacper - SKT Sieradz
 5. Rosiak Mateusz - Sieradz

 


4 maj 2016 r.

04-go maja 2016r. na boiskach MOSiR w Sieradzu  odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych dla uczczenia 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.  Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn z Konina, Kielc, Kalisza, Zduńskiej Woli, Przyrowa, Jakubic oraz  Sieradza. Organizatorami była SP nr 10 w Sieradzu, MOSiR Sieradz, SSS „Wspólnota".

 

Wyniki poniżej:

I m-ce SP 8 Kalisz

II m-ce SP15 Konin

III m-ce SP 1 Sieradz

IV m-ce SP Jakubice

V m-ce SP 2 Zduńska Wola

VI m-ce SP 10 Sieradz

VII m-ce SPKS Rodzina Kielce

VIII m-ce SP Przyrów

IX m-ce SP 10jr Sieradz

X m-ce SP Jakubice - dziewczyny

 

Najlepszy bramkarzem turnieju została Sobczyk Joanna

Najlepszym strzelcem turnieju został Czarek Pierzakowski

Najlepszym trenerem turnieju został Jacek Górecki

Nagrodę Fair-Play zdobyła SP Przyrów

 

PDFszczegółowe wyniki III Turniej Piłki Nożnej szkół podstawowych.pdf (391,42KB)

 


3 maj 2016 r.

3-go maja 2016 r. na boiskach sportowych MOSIR odbyły się IV Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Drużyn Ochotniczej Straży Pożarnej. W mistrzostwach wzięło udział 8 drużyn OSP z województwa łódzkiego. Mecze rozgrywane były w 2 grupach:

 

Grupa A: OSP CHAJCZYNY, OSP CZERNIEWICE, OSP WARTA, OSP MAŁYŃ
Grupa B: OSP STRONIEWICE, OSP SIERADZ-MONICE, OSP DOBROŃ,
                OSP   SĘDZIEJOWICE

 Półfinały:

OSP CHAJCZYNY – OSP DOBROŃ 0:1

OSP STRONIEWICE – OSP CZERNIEWICE 2:2 k. 2:1

Mecz o III miejsce

OSP CHAJCZYNY – OSP CZERNIEWICE 4:2

Mecz o I miejsce

OSP STRONIEWICE – OSP DOBROŃ 4:1

 

Król strzelców – KUCIŃSKI RADOSŁAW z drużyny OSP STRONIEWICE – 12 BRAMEK

Najlepszy zawodnik – OTOMAŃSKI MICHAŁ z drużyny OSP DOBROŃ

Najlepszy bramkarz – KLUCH ŁUKASZ z drużyny OSP DOBROŃ

 

PDFszczegółowe wyniki Turnieju OSP.pdf (195,16KB)

 


30 kwiecień - 1 maj 2016 r.

W dniach od 30 kwietnia do 01 maja 2016 r. tenisiści amatorzy z terenu całego kraju i regionu tradycyjnie już od 23 lat rozpoczęli kolejny sezon tenisowy w Sieradzu, Turniejem Otwarcia Sezonu o Puchar Prezydenta Miasta. Pogoda dopisała i na sieradzkich kortach zjawiła się rekordowa liczba 44 tenisistów z całej Polski. W tym czasie był to największy turniej tenisowy dla tenisistów amatorów w Polsce. W całym turnieju rozegrano w przeciągu dwóch dni na sześciu kortach 48 spotkań tenisowych. Grali czołowi zawodnicy amatorzy z Warszawy, Torunia, Łodzi, Pabianic, Starachowic, Tuszyna, Sieradza, Zd. Woli, Włocławka, Radomska, Wrocławia, Katowic, Kalisza, Skarżyska Kamiennej, Płośnicy, Leszna, Józefowa . Rywalizacja toczyła się tradycyjnie w trzech kategoriach wiekowych: open, 40+, 50+. Wszystkie spotkania tenisowe stały na wysokim poziomie, były bardzo ciekawe i zacięte. Podczas zawodów panowała wspaniała i życzliwa atmosfera sportowej rywalizacji. Zawodnicy potwierdzili już swój  udział w kolejnym turnieju w Sieradzu tym razem Rangi II „Bednarek” OPEN w dniach 21 - 22 maja 2016. Zwycięzcy turnieju otrzymali okazałe puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane tradycyjnie przez Urząd Miasta. Organizatorami turnieju był Sieradzki Klub Tenisowy i MOSiR w Sieradzu.

Wyniki:                                 
Kat. open
1. Radecki Michał - Łódź
2. Dembek Jarosław - Włocławek
3/4 Szmalc Paweł - Toruń
3/4 Słoka Michał - Skarżysko Kamienna
Kat. 40+
1. Jaros Piotr - Zd. Wola
2. Korowczyk Rafał - Tuszyn
3/4 Wasilewicz Grzegorz - Włocławek
3/4 Strzępkowski Zbigniew Włocławek
Kat. 50+
1. Holwek Paweł - Łódź
2. Wasilewicz Grzegorz - Włocławek
3/4 Moczulski Lesze - Wrocław
3/4 Świerzbiński Waldemar - Józefów

 


10 kwiecień 2016 r.

10-go kwietnia 2016r. w halach sportowych Liceum Ogólnokształcącego nr II im. S. Żeromskiego w Sieradzu oraz na hali sportowej MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 9 w Sieradzu odbył się II Halowy Deblowy Turniej Tenisa. Do turnieju zgłosiło się 9 par deblowych ( 18 zawodników). Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, które rywalizowały równolegle systemem każdy z każdym na dwóch halach sportowych. W grupach w ciągu jednego dnia rozegrano 16 spotkań. Po dwie najlepsze pary z każdej grupy awansowały do półfinałów, Zwycięscy gier półfinałowych awansowali do ścisłego finału. Gry półfinałowe i finałowe rozegrano na korcie w hali SP nr 9 w Sieradzu.

 

Wyniki turnieju.

Finał gra o I i II miejsce:

Lewandowski Paweł - Matusiak Bartosz / Potrzebny Stanisław - Jaros Piotr 6/2

 

Gra o III - IV miejsce:

Marczak Jarosław - Marczak Jakub / Kuś Tomasz - Demkowicz Sławomir 7/5

 

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i był bardzo dobrze zorganizowany. Wszyscy uczestnicy bardzo chwalili obie hale sportowe pod kątem funkcjonalności i warunków sportowo - lokalowych. W ich odczuciu stan techniczny i sportowy obu obiektów predysponuje je do organizacji halowych zawodów tenisowych rangi wojewódzkiej, a nawet ogólnopolskiej.

Sieradzki Klub Tenisowy, MOSiR Sieradz i II LO w Sieradzu myślą już o zorganizowaniu wspólnie następnych turniejów deblowego w sezonie zimowym przyszłego roku.

 


20 marzec 2016 r.

20-go marca 2016 r. w halach sportowych przy ul. Łokietka i SP nr 10 w Sieradzu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Piłce Siatkowej był to IV Memoriał im.  Kazimierza Januszkiewicza, nauczyciela wychowania fizycznego oraz trenera.
W Mistrzostwach udział wzięło 11 drużyn z Łodzi, Zduńskiej Woli, Lutomierska, Turku  oraz Sieradza. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy w których grano systemem „każdy z każdym”. Mecze przebiegały w sportowej, zaciętej atmosferze. 

Grupa A: Kalisz (drużyna nie przystąpiła do rozrywek), Buma Sieradz, MOSiR Junior

Grupa B: Straż Pożarna Sieradz, ADS Lutomiersk, Żeromski

Grupa C: Inez Turek, Lider Sieradz, Zduńska Wola

Grupa D: Amator Sieradz, Szóstka Łódź, DWSE Sieradz

 

 Wyniki poniżej:

½ Finały

Straż Pożarna Sieradz     -     Amator Sieradz       2:0 (21:18, 21:19)

Inez Turek                      -     Buma Sieradz          2:0 (21:8, 21:18)

Finały

Mecz o III miejsce

Buma   Sieradz -   Amator Sieradz     0:2 ( 21:16, 21:17)

Mecz o I miejsce

Straż Pożarna Sieradz     -     Inez Turek         2:0 (21:13, 21:18)

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Tomasz Wojtczak, Daniel Sęk, Marcin Hartman, Kamil Wójcik, Piotr Dłubała, Maks Paszak, Artur Surgut, Adrian Jabłoński

 

Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Daniel Sęk z drużyny PSP

Najlepszym rozgrywającym został Tomasz Wojtczak z drużyny PSP

 


12 marzec 2016 r.

12-go marca 2016r. MOSiR Sieradz był współorganizatorem I Rodzinnego Turnieju Badmintona w Sieradzu. Główni organizatorzy Turnieju to Mariusz Wojnowicz i Dariusz Trela.

Na 3 kortach badmintonowych w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 w Sieradzu, spotkało się 20 rodzin w składach od 2 - 4 osób. Łącznie wystartowało  50 osób.  Gościliśmy rodziny nie tylko z Sieradza i okolic, ale również z Pabianic i Wrocławia. Najmłodszy uczestnik to niespełna 5 latek, najstarszy miał 45 lat.

Turniej rozegrano w 3 kategoriach: kl. 1-3 szkoły podstawowej, 4-6 szkoły podstawowej i OPEN (gimnazjum i starsi – tu mogli grać w parach rodzice).

Wyniki poniżej:

W kat. 1-3 wystartowało 12 par.

 1. Hania i Michał Forysiak z Pabianic
 2. Hania i Dariusz Trela z Sieradza
 3. Filip i Agnieszka Mikołajczyk z Pabianic
 4. Mateusz i Dominika Wojnowicz z Sieradza
 5. Klaudia i Rafał Płusa z Pabianic
 6. Aleksandra i Piotr Błoniarz z Wrocławia
 7. Kosma i Monika Cichomscy z Sieradza
 8. Bartosz i Marcin Mielczarek z Sieradza
 9. Antek i Tomasz Zachariasiewicz z Wrocławia
 10. Gabrysia i Witold Prajs z Sieradza
 11. Natalia i Julia Zachariasiewicz z Wrocławia
 12. Julia i Katarzyna Błoniarz z Wrocławia

W kat. 4-6 wystartowało 8 par.

 1. Szymon i Michał Forysiak z Pabianic
 2. Rafał i Andrzej Mańczyk z Sieradza
 3. Aleksandra i Tomasz Saładajczyk z Sieradza
 4. Julia i Jarosław Gołąb z Sieradza
 5. Natalia i Rafał Woźniak z Wróblewa
 6. Aleksandra i Martyna Jacoń z Sieradza
 7. Dominika i Łukasz Kowalscy z Sieradza
 8. Maja i Beata Trela z Sieradza

W kat. OPEN wystartowało 10 par.

 1. Dominika i Mariusz Wojnowicz z Sieradza
 2. Jarosław i Krzysztof Gołąb z Sieradza
 3. Julia i Tomasz Saładajczyk z Sieradza
 4. Beata i Dariusz Trela z Sieradza
 5. Magdalena i Konrad Kikowscy z Wróblewa
 6. Katarzyna i Piotr Błoniarz z Wrocławia
 7. Marta i Witold Marcinkowscy z Sieradza
 8. Monika i Damian Cichomscy z Sieradza
 9. Julia i Tomasz Zachariasiewicz z Wrocławia
 10. Aleksandra Toboła i Sebastian Szlacheta z Sieradza

 


27 luty 2016 r.

27-go lutego 2016r. w hali sportowej przy ul. Łokietka odbył się Turniej Piłki Koszykowej w kat. dziewcząt szkół podstawowych i gimnazjalnych. W rozgrywkach udział wzięło 8 zespołów.

 

kat. szkoły podstawowe

Drużyna:

- KATOLIK

- STRAŻNICY PIASKOWNICY

- PATATAJE

- TRÓJKA 1

- TRÓJKA 2

 

WYNIKI

GRUPA  A

  Trójka 1 – Patataje  8-15

  Strażnicy Piaskownicy – Patataje  14 -18

  Trójka – Strażnicy Piaskownicy  10-10   w rzutach osobistych 0-1

 

Patataje                         4pkt.  33 - 22

Strażnicy Piaskownicy    3pkt.  25- 28

          Trójka  1                        2pkt   18 – 26

 

  GRUPA B

  Trójka 2    - Katolik      42 – 4

 

 

Mecz o III miejsce

Strażnicy Piaskownicy  - Katolik 2-39

 

Mecz o I miejsce

Trójka 2 – Patataje   13 – 10

       

kat. szkoły gimnazjalne

Drużyna:

-TRÓJKA

-WINDOWS

-SMERFETKI

 

WYNIKI

         Windows     –   Smerfetki     23-6

          Smerfetki  –   Trójka         18-32

          Trójka       –   Windows     19- 26

 

I m-ce  Windows       4 pkt    49  -  25

II m-ce Trójka            3 pkt   53  - 44

III m-ce  Smerfetki     2pkt    24  -  55


26 luty 2016 r.

26-go lutego 2016r. w hali sportowej przy ul. Mickiewicza w ramach imprez feryjnych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował Turniej Halowej Piłki Nożnej w kat. szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
W turnieju udział wzięło 12 drużyn.

Mecze rozgrywane były z podziałem na trzy grupy:

Grupa A: MECHANIK, MATURZYŚCI, OPOROWE BOBY, FC KODZIRAS

Grupa B: EKONOMIK II, ARMIA KRAJOWA, ZAPUSTA, SKS DĘBOŁĘKA

Grupa C: WIXA WIDAWA, EKONOMIK, MY TU TYLKO SPRZĄTAMY

 

Wyniki poniżej:

½ Finały

EKOMNOMIK II            -          MY TU TYLKO SPRZATAMY     5:1

WIXA WIDAWA             -          MECHANIK                             1:1    k. 2:3

 

Mecz o III m-ce

MY TU TYLKO SPRZĄTAMY   -     WIXA WIDAWA        0:2

 

Mecz o I m-ce

EKONOMIK II    -    MECHANIK      0:1

 

 

Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Szymon Kokot, Łukasz Owczarek, Paweł Nowakowski, Michał Pertkiewicz, Filip Ryżewski, Jakub Olejnik, Patryk Wolak

 


22 i 24 luty 2016 r.

W ramach imprez feryjnych 22-go i 24-go lutego br. w hali sportowej przy ul. Łokietka odbyły się zajęcia z zumby.  Zumba zawiera w sobie elementy tańca i aerobiku.

Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

 


23 luty 2016 r.

23-go lutego 2016r. w hali sportowej przy ul. Łokietka w ramach imprez feryjnych odbył się Turniej Piłki Koszykowej w kat. chłopców szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wyniki poniżej:

 

kat. szkół podstawowych

SP4 I - SP 4 II   28: 20

SP 4 I - SP 10    33:24

SP 4 II -SP 10    18:26

I m-ce SP 4 I

II m-ce SP 10

III m-ce SP 4 II

 

kat. szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

 GIM 3 - Żeromski   69 - 60

 


18 luty 2016 r.

18-go lutego 2016r. w hali MOSiR przy ul. Sportowej 1 odbył się Turniej Tenisa Stołowego w kat. młodzieży szkolnej w ramach programu imprez sportowo-rekreacyjnych „Ferie z MOSiR-em.
W rozgrywkach udział wzięło 18 zawodników. Wyniki poniżej:

 

Kat.szkół podstawowych

I m-ce Łukasz Mieleszkiewicz -Zd-Wola

II m-ce Roksana Rosiak -Sieradz

III m-ce Eryk Rosiak -Sieradz

 

Kat. szkół ponadpodstawowych dziewcząt

I m-ce Olga Szymczak -Sieradz

II m-ce Oliwia Zawiasa -Warta

III m-ce Monika Żórawska –Sieradz

 

Kat. szkół ponadpodstawowych chłopców

I m-ce Tomasz Kozłowicz –Zd-Wola

II m-ce Piotr Gutkowski -Sieradz

III m-ce Mateusz Zrobczyński –Zd-Wola

 


14 luty 2016 r.

14-go lutego 2016r. odbył się  V finałowy Turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. W rozgrywkach udział wzięło 8  drużyn z największą ilością zdobyczy punktowych po 4 turniejach. Mecze rozgrywane były z podziałem na dwie grupy:

Grupa A: 15 BWD, TTS ŁÓDŹ, ŻELAŻNIAK ZELÓW, TTS SIERADZ

Grupa B: GRAJKI TEAM, PARTNERTECH, GOŁ TRANS ZŁOCZEW, ARKA

Wyniki turnieju uplasowały się następująco:

½ Finały

15 BWD                  -          GRAJKI TEAM                    1:1      k.1:2

PARTNERTECH       -         ŻELAŻNIAK ZELÓW            1:1      k.2:0

Mecz o III m-ce

15 BWD                  -           ŻELAŻNIAK ZELÓW            0:1

Mecz o I m-ce

GRAJKI TEAM         -          PARTNERTECH                   1:1      k.2:1             

 

Po klasyfikacji końcowej wyłoniliśmy

MISTRZA i V-CE MISTRZÓW SIERADZA W SEZONIE 2015/2016

Tytuł Mistrza Sieradza zdobyła drużyna 15 BWD z ilością 33 pkt

Tytuł I v-ce Mistrza Sieradza zdobyła drużyna GRAJKI TEAM z ilością 32 pkt

Tytuł II v-ce Mistrza Sieradza zdobyła drużyna PARTNERTECH z ilością 29 pkt

Tytuł III v-ce Mistrza Sieradza zdobyła drużyna ŻELAŹNIAK ZELÓW z ilością 25 pkt

Mistrzowie Sieradza w Halowej Piłce Nożnej wystąpili w składzie:  Barański Piotr, Posikata Sebastian, Szczepaniak Bartłomiej, Hofman Paweł, Walęcki Konrad, Błaszczyk Daniel, Stawirej Wojciech,  Kaczmarek Krystian, Mikołajczyk Damian, Leśniczak Konrad, Woźniak Mateusz, Mielczarek Marcin

Najlepszym strzelcem całego cyklu Grand Prix w sezonie 2015/2016 został Daniel Błaszczyk /15 BWD/, najlepszym bramkarzem został Tomasz Osiewalski /PARTNERTECH/

PDFKlasyfikacja punktowa po V Turnieju.pdf (73,30KB)

PDFszczegółowe wyniki V TURNIEJ GRAND PRIX LUTY 2016.pdf (141,65KB)

 


07 luty 2016 r.

W minioną niedzielę w hali sportowej przy ul. Mickiewicza rozegrano   IV Turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. Wyniki oraz zdjęcia z imprezy poniżej:

PDFHARMONOGRAM ROGRYWEK - IV Turnieju Halowej Piłki Nożnej z cyklu Grand Prix Sieradza.pdf (167,55KB)

PDFinformacja z wynikami Grand Prix w Halowej Piłce Nożnej.pdf (209,47KB)

PDFKlasyfikacja punktowa po IVTurnieju.pdf (73,02KB)

 


23 styczeń 2016

W dniu 23 stycznia 2016r. na gościnnych salach sportowych Liceum Ogólnokształcącego nr II im. S. Żeromskiego w Sieradzu oraz na hali sportowej MOSiR przy Szkole Podstawowej nr 9 w Sieradzu odbył się I Halowy Deblowy Turniej Tenisa. Turniej przyciągnął rekordową liczbę 12 par deblowych ( 24 zawodników). Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy, które rywalizowały równolegle systemem każdy z każdym na dwóch halach sportowych. W grupach w ciągu jednego dnia rozegrano 25 spotkań. Po dwie najlepsze pary z każdej grupy awansowały do półfinałów, Zwycięscy gier półfinałowych awansowali do ścisłego finału. Gry półfinałowe i finałowe rozegrano na korcie w hali SP nr 9 w Sieradzu. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i był bardzo dobrze zorganizowany.

Wyniki turnieju.

Finał gra o I i II miejsce:

Hulicki Paweł - Lewandowski Paweł  / Potrzebny Stanisław - Demkowicz Sławomir 6/4

Gra o III - IV miejsce:

Kuś Tomasz - Kwiatkowski Bogusław / Pest Marek - Matusiak Bartosz 6/4

 


17 styczeń 2016 r.

W minioną niedzielę w hali sportowej przy ul. Mickiewicza rozegrano   III Turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej. W rozgrywkach udział wzięło  14 drużyn. Mecze rozgrywane były z podziałem na 4 grupy.

Grupa A: 15 SBWD, Wróblew, Wyluzuj, Biomarol

Grupa B: PARTNERTECH, grajki Team, Revel Team

Grupa C: Żelaźnika Zelów, Arka, TTS Łódź, Gwiazdy Team

Grupa D: Krisbud, TTS SIERADZ, Goł-Trans

 Wyniki poniżej:

I m-ce Grajki Team

II m-ce 15 SBWD

III m-ce PARTNERTECH

IV m-ce TTS Łódź

PDFWYNIKI - III Turniej Halowej Piłki Nożnej z cyklu Grand Prix Sieradza.pdf (183,48KB)

PDFKlasyfikacja punktowa po III Turnieju.pdf (77,29KB)