Imprezy 2019

Turniej Eliminacyjny Mistrzostw Europy UEFA U19 kobiet

Sieradz jest współorganizatorem Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Europy UEFA U19 kobiet. Na stadionie MOSiR-u odbędą się dwa spotkania:

- 2 października o 17:00 – Chorwacja  - Polska

- 5 października o 16:00 – Chorwacja – Szkocja

 

UWAGA!

Wstęp na obydwa spotkania jest wolny, jednak kibice muszą posiadać darmowe bilety, które można odebrać w następujących punktach:

- MOSiR Sieradz (hotel TRAX) – ul. Sportowa

- Telemont – ul. Spółdzielcza

- RajSport – ul. Warszawska

 

Uwaga! Liczba biletów ograniczona.

 

plakat_U19.jpeg


XXVII Memoriał im. Erazma Kicińskiego i XVI Memoriał im. Wiktora Dłubały w Piłce Siatkowej

MOSiR Sieradz zaprasza do wzięcia udziału w XXVII Memoriale im. Erazma Kicińskiego i XVI Memoriale im. Wiktora Dłubały w Piłce Siatkowej. Zawody odbędą się 29 września 2019 (początek o 10:00). Zgłoszenia zespołów (klubowych lub amatorskich) przyjmowane będą do 26.09.2019 pod numerem tel. 43 822 38 82 lub adresem e-mail:  Rozgrywki odbędą się w hali MOSiR-u przy ul. Łokietka oraz w hali SP nr 10 w Sieradzu. ZAPRASZAMY!

Memporiał Kicinskiego siatkówka 2019.jpeg


Biegi Ulicami Sieradza!

MOSiR Sieradz, jako jeden ze współorganizatorów zaprasza na Biegi Ulicami Sieradza! Impreza odbędzie się 14 września (sobota), a w jej skład wejdą: biegi szkolne, bieg rodzinny i bieg główny na dystansie 10 km.

Informacje i zapisy:

http://rajsportactive.pl/zapisy

ZAPRASZAMY DO BIEGANIA I KIBICOWANIA!

 

70381893_374620139878492_2250477363190038528_n.jpeg
 

 


Wakacyjne granie: piłka nożna i siatkówka

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych wakacyjnych turniejach:

- 24 sierpnia (sobota) – Nocne Granie (turniej piłki nożnej), orlik przy SP nr 10, kat. open

- 25 sierpnia (niedziela), turniej siatkówki plażowej, plaża nad Wartą w Sieradzu, kat. open

Zgłoszenia przyjmujemy pod nr. tel. 43 822 38 82 i mailem:

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminami rozgrywek.


Mistrzostwa Polski w Biegu na 5000 m w Sieradzu.

18 sierpnia w Sieradzu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów w biegu na 5000 m. Zawody rozegrane zostaną oczywiście na stadionie MOSiR-u, a będzie im towarzyszył Wakacyjny Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny. Wszystko wskazuje na to, że na naszym stadionie znów pojawią się gwiazdy królowej sportu. Spodziewamy się nie tylko najlepszych długodystansowców walczących o medale PZLA Mistrzostw Polski, ale również zawodniczek i zawodników rywalizujących w ośmiu konkurencjach mityngu, który ma klasę MM (Mistrzowska Międzynarodowa). Warto dodać, że start w mityngu jest bezpłatny, a wszyscy uczestnicy otrzymają pakiety startowe. Dodatkowo imprezie w Sieradzu będzie towarzyszyć mini miasteczko-lekkoatletyczne dla dzieci, w którym najmłodsi adepci lekkoatletyki będą mogli rywalizować w kilku prostych konkurencjach i otrzymać pamiątkowe medale. Biegi mistrzowskie na 5000 m (kobiet i mężczyzn) zaplanowano na 18:00, o 15:00 rozpocznie się mityng (100 m, 200 m, 400 m, 800 m, skok w dal, skok wzwyż, trójskok, rzut oszczepem). Ruszyły już zapisy do Wakacyjnego Mityngu - https://domtel-sport.pl/zgloszenia/?Typ=2 , oraz Mistrzostw Polski w Biegu na 5000 m. - https://domtel-sport.pl/zgloszenia/?Typ=1

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami obydwu imprez.


Darmowe zajęcia tenisowe na kortach MOSiR.

Sieradzki Klub Tenisowy zaprasza dzieci i młodzież do lat 18 na darmową naukę gry w tenisa. Zajęcia odbywać się będą na kortach MOSiR w Sieradzu przy ul. Sportowej 1 od 22 lipca do 31 sierpnia. Klub zapewnia bezpłatnie rakiety tenisowe, owijki, piłki, naciągi i pomoce dydaktyczne. 
Zajęcia organizowane są w ramach programu KLUB realizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Treningi będą się odbywać w grupach codziennie w godzinach popołudniowych lub dopołudniowych ( w miarę zainteresowania i potrzeb). 
UWAGA!
Przewidywana liczba dzieci i młodzieży objęta wyżej wymienionym zadaniem to 20 osób. 
Zapisy i szczegóły pod numerem 604 404 475 (Piotr Iszczek - trener tenisa).

19.jpeg


Program Wakacje z MOSiR-em 2019

PDFProgram_Wakacje_2019.pdf


Park linowy – ważne informacje!

 - Dzieci i młodzież z terenu Miasta Sieradza korzysta z parku nieodpłatnie, po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej oraz stosownego „OŚWIADCZENIA” podpisanego przez rodzica lub prawnego opiekuna:

Cena biletu:

 - OSOBY DOROSŁE: 10 zł

 - STUDENCI DO 25-ROKU ŻYCIA PO OKAZANIU LEGITYMACJI: 5 zł

 - DZIECI I MŁODZIEŻ SPOZA MIASTA SIERADZA: 5 zł

 Z  parku  mogą  korzystać  dzieci,  które  ukończyły  10  rok  życia i nie niższe niż 130 cm.

Pliki do pobrania:


MOSiR Sieradz zaprasza w niedzielę 30 czerwca na Wielkie Otwarcie Sezonu Plażowego !

 

sezon plażowy 2019.jpeg
 

Już 30 czerwca wielkie otwarcie sezonu plażowego w Sieradzu! Turniej siatkówki plażowej w kat. open odbędzie na plaży nad Wartą, przy moście wantowym. Początek o 13:00. Informacje i zapisy pod nr. 43 822 38 82 i adresem mailowym:

 
siatkówka plażówa 2019.jpeg
 
 
Mosir dzien olimpijczyka maj 2019.jpeg
 
 
Turniej Tenisowy 1-2.06.2019 XVIII Mistrzostwa Woj. Łódz. Amatorów AVES CUP.jpeg

  

 
 
Mosir plakat 2 otw sezonu maj 2019.jpeg
 

SEZON ROZPOCZYNAMY W SIERADZU!!!

MOSiR Sieradz zaprasza na lekkoatletyczny Ogólnopolski Mityng Otwarcia Sezonu! Zawody odbędą się 5 maja oczywiście na naszym stadionie. Ci, którzy mieli już okazję na nim startować, z pewnością chętnie tu wrócą, wszystkich pozostałych również serdecznie zapraszamy. Na dobry początek sezonu letniego proponujemy konkurencje: 100, 100p, 110p, 300, 400p, 800, 1500, skok w dal, trójskok, skok wzwyż, pchnięcie kulą i rzut oszczepem. 
ZAPISY na: domtel-sport.pl/zgloszenia.


Kozłowski ulotka.jpeg
 

Sekcja lekkoatletyczna ULKS MOSiR zaprasza na DARMOWE treningi, które odbywają się na stadionie MOSiR w Sieradzu. Wszystkich adeptów „Królowej Sportu” zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia , które odbywają się w soboty o 10:00. Co można zyskać? Na pewno zdrowie, sportową sylwetkę i nowych przyjaciół. Co można zdobyć? Ogólną sprawność, która na pewno przyda się - niekoniecznie na treningach lekkoatletycznych. Co można przeżyć? Sportową przygodę, której cel można wyznaczyć samemu. Może nim być lepsze samopoczucie i praca nad sobą, ale również…medale imprez krajowych i międzynarodowych z Igrzyskami Olimpijskimi włącznie. Zapraszamy !!!


Mosir plakat piłka strazakow maj 2019.jpeg
 

MOSiR Sieradz oraz Sieradzkie Stowarzyszenie Sportowe "Wspólnota" zapraszają na VII Mistrzostwa Woj. Łódzkiego Drużyn OPS w Piłce Nożnej, które odbędą się w 1 maja 2019 na obiektach MOSiR-u w Sieradzu. Zapisy potrwają do 26 kwietnia, maksymalna liczba drużyn biorących udział w zawodach to 12 (UWAGA! Decyduje kolejność zgłoszeń). Zapraszamy! Tel. 43 822 38 82 lub e-mail:


Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Piłce Siatkowej – VII Memoriał Kazimierza Januszkiewicza
 

MOSiR Sieradz zaprasza do wzięcia udziału w Otwartych Mistrzostwach Sieradza w Piłce Siatkowej – VII Memoriale Kazimierza Januszkiewicza. Zawody odbędą się 17 marca 2019 (początek o 10:00). Zgłoszenia zespołów (klubowych lub amatorskich) przyjmowane będą do 14.03.2019 pod numerem tel. 43 822 38 82 lub adresem e-mail: Rozgrywki odbędą się w hali MOSiR-u przy ul. Łokietka oraz w hali SP nr 10 w Sieradzu. ZAPRASZAMY!

 
MOSIR Memoriał Januszkiewicza.jpeg
 
 


MOSiR Sieradz, jako jeden z partnerów zaprasza do wzięcia udziału w rozgrywkach I Amatorskiej Drużynowej Ligi Bowlingowej
 
Plakat.jpeg
 


Program imprez sportowo-rekreacyjnych w ramach „Ferii z MOSiR-em 2019

MOSiR ferie 2019.jpeg
 
UWAGA! Prosimy rodziców dzieci, które będą uczestniczyć w zajęciach i turniejach w ramach „Ferii z MOSiR-em 2019” o zapoznanie się z regulaminem oraz o wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIOWEJ UCZESTNIKA.
 


Czas na finał!
Już w niedzielę (3 lutego) odbędzie się finałowy turniej z cyklu "Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej". Tradycyjnie w zawodach kończących sezon wystąpi 8 najlepszych drużyn w klasyfikacji generalnej po 4 turniejach. Dzięki świetnej grze i trzem wygranym turniejom, zwycięstwo w tegorocznej edycji Grand Prix zapewnił sobie Goł-Trans Złoczew, ale wciąż ciekawie jest za plecami lidera. O dwa miejsca na podium klasyfikacji generalnej powalczą 3 drużyny: Scanfil (24 pkt), Magiczni Zachód (23 pkt) i Lambda (20 pkt). Stawkę ośmiu finalistów uzupełnią: Fajterzy, Alko-Team, Inter Sieradz-Woźniki oraz Sow-Dach Sieradz-Męka. Niedzielny turniej w hali 15SBWD przy ul. Mickiewicza rozpocznie się o 13:00. ZAPRASZAMY!!!


Program imprez sportowo-rekreacyjnych w ramach „Ferii z MOSiR-em 2019

Grand Prix Sieradza po raz czwarty

Gol-Trans.jpeg
 

MOSiR Sieradz zaprasza na IV turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej, który odbędzie się w niedzielę (20 stycznia) w hali 15BWB przy ul. Mickiewicza. Będzie to już przedostatnia odsłona cyklu w sezonie 2018/2019, a jednocześnie ostatni turniej eliminacyjny. Po jego zakończeniu 8 najlepszych drużyn w klasyfikacji generalnej zagra w turnieju finałowym (3 lutego).

Klasyfikacja generalna cyklu Grand Prix po III turniejach:
1.    Goł-Trans Złoczew                30 pkt  (na zdjęciu)
2.    Scanfil                                    20 pkt
3.    Magiczni Zachód                   18 pkt
4.    Lambda                                 12 pkt
5.    Fajterzy                                 10 pkt
6.    Alko-Team                              9 pkt
7.    Inter Sieradz-Woźniki           7 pkt
      Sow-Dach Sieradz-Męka       7 pkt
8.    KS Iskra Stolec                       4 pkt
9.    LKS Tubądzin                         3 pkt
      Czarny Koń                              3 pkt
10. Meble Minias                          2 pkt
      Zimne Nogi                              2 pkt
      Wixa Widawa                           2 pkt
     Ceramika Tubądzin                 2 pkt
11. Styrta Zadzim                         1 pkt
      Coco Jumbo                            1 pkt
      Wróblew                                  1 pkt
      Tygrysy Kobierzycko               1 pkt
      FC Sieradz                               1 pkt
      Burzenin                                  1 pkt
      OKS Sieradz                            1 pkt
      Sumiko Zduńska Wola           1 pkt


Grand Prix Sieradza - trzecia odsłona
 
GrandPrix_foto_FBMOSiR.jpeg
 

W pierwszą niedzielę 2019 roku (6 stycznia) MOSiR Sieradz zaprasza na kolejny turniej piłki nożnej z cyklu Grand Prix Sieradza. Będzie to już trzeci turniej eliminacyjny w sezonie 2018/2019. Oprócz niedzielnych zawodów, w tym roku odbędzie się jeszcze jeden turniej eliminacyjny (20 stycznia) oraz turniej finałowy (3 lutego) z udziałem ośmiu najlepszych drużyn po 4 rundach eliminacji.

 

Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach:

1. Goł Trans Złoczew 20 pkt

2. Scanfil 16 pkt

3. Magiczni Zachód 12 pkt

4. Alkoteam 8 pkt

5. Fajterzy 5 pkt

    Inter Sieradz-Woźniki 5 pkt

7. Lambda 4 pkt

    Sowdach Sieradz-Męka 4 pkt

9. Iskra Stolec 3 pkt

10. Czarny Koń 2 pkt

     Meble Minias 2 pkt

     FC Zimne Nogi 2 pkt

     Wixa Widawa 2 pkt

     LKS Tubądzin 2 pkt

15. Styrta Zadzim 1 pkt

     Coco Jumbo 1 pkt

     CT III 1 pkt

     Wróblew 1 pkt

     Tygrysy 1 pkt

     FC Sieradz 1 pkt

     Burzenin 1 pkt