Imprezy 2020

MOSiR zaprasza na turniej siatkówki plażowej
 
PLAZA_5_lipca_plakacik.jpeg
 

W najbliższą niedzielę (5 lipca) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Turniej Siatkówki Plażowej w kat. open. Areną zawodów będą boiska na plaży nad rzeką Wartą w Sieradzu.

Zawody rozpoczną się o 11:00, na zapisy czekamy do 3 lipca (piątek) do 15:00 () lub tel. 43 822 38 82). W przypadku wolnych miejsc zapisy będą możliwe również w niedzielę w biurze zawodów do 10:45. Limit par to 16. Na najlepszych czekać będą statuetki i nagrody. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz z ankietą przygotowaną w związku ze stanem epidemii COViD-19.

UWAGA!!!

coronawirus.jpeg

W związku z zagrożeniem koronawirusem, z dniem 12 marca br. WSZYSTKIE obiekty MOSiR-u zostaną zamknięte do odwołania !

Tym samym zawieszone zostają wszystkie planowe zajęcia, treningi i rozgrywki ligowe, jak również zajęcia indywidualne, które odbywają się na obiektach:
- kompleks przy ul. Sportowej,
- hala przy ul. Łokietka,
- przystań kajakowa
- hala 15 SBWD przy ul. Mickiewicza
- hala ZSK przy ul. Krakowskie Przedmieście


Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Piłce Siatkowej – VIII Memoriał Kazimierza Januszkiewicza
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Sieradza w Piłce Siatkowej – VIII Memoriał Kazimierza Januszkiewicza. Zawody odbędą się 22 marca b.r. (niedziela) i zostaną rozegrane w kat. open. Na zgłoszenia czekamy do 18 marca, szczegóły w regulaminie.

Uwaga!

Podczas turnieju zostaną wybrani najlepsi zawodnicy na poszczególnych pozycjach:

- rozgrywający

- środkowy

- przyjmujący

- atakujący

- libero

oraz najlepszy zawodnik turnieju. Wyróżnieni indywidualnie siatkarze otrzymają okolicznościowe statuetki.

 


W niedzielę finał Grand Prix!

W najbliższą niedzielę (2 lutego) w hali przy ul. Mickiewicza 15 (15 SBWD) odbędzie się finałowy turniej cyklu Grand Prix Sieradza w halowej piłce nożnej. Do gry przystąpi 8 najlepszych zespołów w klasyfikacji generalnej po czterech turniejach.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem rozgrywek, początek o 13:00!


Czwarta odsłona Grand Prix!

W najbliższą niedzielę (19 stycznia) zapraszamy do wzięcia udziału w IV turnieju z cyklu Grand Prix Sieradza, po którym wyłoniona zostanie najlepsza ósemka drużyn, które powalczą o w turnieju finałowym (2 lutego). Na zgłoszenia czekamy do środy (15 stycznia). Swój udział można potwierdzić telefonicznie (43 822 38 82) lub mailowo ()

 


Zapraszamy na III Turniej Grand Prix!
Już w niedzielę (5 stycznia) odbędzie się III turniej z cyklu Grand Prix Sieradza w halowej piłce nożnej. Drużyny biorące udział w zawodach prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rozgrywek. Zaczynamy o 9:00 w hali 15 SBWD przy ul. Mickiewicza
 


Program imprez sportowo-rekreacyjnych w ramach „Ferii z MOSiR-em 2020"