Wyniki Imprez 2020

Goł-Trans poza zasięgiem rywali!


Drużyna Goł-Trans Złoczew wygrała IV turniej z cyklu Grand Prix Sieradza i zapewniła już sobie triumf w w klasyfikacji generalnej. Dziś kilka zespołów walczyło jeszcze o awans do turnieju finałowego (2 lutego), w którym wystąpi 8 najlepszych zespołów po czterech turniejach. Swoją szansę wykorzystali Fajterzy oraz Inter Sieradz-Woźniki.

 

IV turniej Grand Prix Sieradza - wyniki:

GRUPA A

Goł-Trans

MUKS Wróblew

3:0

Baka Squad

Ice Tom

0:0

Fajterzy

Goł-Trans

1:3

MUKS Wróblew

Baka Squad

0:2

Ice Tom

Goł-Trans

1:4

Fajterzy

Baka Squad

2:0

MUKS Wróblew

Ice Tom

0:2

Baka Squad

Goł-Trans

2:2

Ice Tom

Fajterzy

0:4

MUKS Wróblew

Fajterzy

1:2

 

Tabel gr. A

1

Goł-Trans Złoczew

10 pkt

Bramki: 12:4

2

Fajterzy

9

9:4

3

Baka Squad

5

4:4

4

Ice Tom

4

3:4

5

MUKS Wróblew

0

1:9

 

GRUPA B

Grajki Team

TS Gruszczyce

1:0

Sędzimirowice

Dąbrówka

2:0

TS Gruszczyce

Dąbrówka

0:1

Grajki Team

Sędzimirowice

3:0

Sędzimirowice

TS Gruszczyce

0:3

Dąbrówka

Grajki Team

0:2

 

Tabela gr. B

1

Grajki Team

9 pkt

Bramki 6:0

2

TS Gruszczyce

3

3:2

3

Sędzimirowice

3

2:6

4

Dąbrówka

3

1:4

 

GRUPA C

Natal Sport

Kreatywni

1:1

15 II

Hetman

5:0

Kreatywni

Hetman

5:1

Natal Sport

15 II

5:0

15 II

Kreatywni

0:2

Hetman

Natal Sport

0:1

 

Tabela gr. C

1

Kreatywni

7

8:2

2

Natal Sport

7

7:1

3

15 II

3

5:7

4

Hetman

0

1:11

 

GRUPA D

15 I

Ceramika Tubądzin III

2:0

Sow Dach Sieradz-Męka

LKS Tubądzin

1:1

Inter  Sieradz-Woźniki

15 I

1:2

Ceramika Tubądzin III

Sow Dach Sieradz-Męka

1:2

LKS Tubądzin

15 I

0:2

Inter  Sieradz-Woźniki

Sow Dach Sieradz-Męka

1:0

Ceramika Tubądzin III

LKS Tubądzin

1:4

Sow Dach Sieradz-Męka

15 I

2:0

LKS Tubądzin

Inter  Sieradz-Woźniki

0:1

Ceramika Tubądzin III

Inter  Sieradz-Woźniki

0:3

 

Tabela gr. D

1

15 I

9

6:1

2

Inter  Sieradz-Woźniki

9

6:2

3

Sow Dach Sieradz-Męka

7

5:3

4

LKS Tubądzin

4

5:5

5

Ceramika Tubądzin III

0

2:11

 

GRUPA E

Scanfil

Wolni Strzelcy

3:0

United Wojków

Błyskawica Klonowa

1:0

Wolni Strzelcy

Błyskawica Klonowa

2:0

United Wojków

Scanfil

0:1

United Wojków

Wolni Strzelcy

0:0

Błyskawica Klonowa

Scanfil

1:2

 

Tabela gr. E

1

Scanfil

9 pkt

Bramki 6:1

2

United Wojków

4

1:1

3

Wolni Strzelcy

4

2:3

4

Błyskawica Klonowa

0

1:5

 

Ćwierćfinały:
Goł-Trans - Kreatywni  1:1 (4:3-k)
15 I – Grajki Team 1:1 (2:3-k)
Scanfil – Fajterzy 0:1
Inter Sieradz-Woźniki – Natal Sport 0:0 (3:2-k)

 

Półfinały:

Goł-Trans Złoczew – Grajki Team 3:1

Fajterzy – Inter Sieradz-Woźniki 1:0

 

O 3 miejsce:
Grajki Team – Inter Sieradz-Woźniki 0:0 (3:4-k)

 

Finał:
Goł-Trans Złoczew – Fajterzy 2:1

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO DWÓCH TURNIEJACH:

(osiem najlepszych drużyn zagra w turnieju finałowym 2 lutego)

Miejsce

Drużyna

I

turniej

II

turniej

III

turniej

IV

turniej

turniej

finałowy

Suma

1

Goł-Trans Złoczew

10

10

10

10

 

40

2

Grajki Team

6

6

8

5

 

25

3

15 I

8

8

5

3

 

24

4

Natal Sport

5

3

3

2

 

13

5

Fajterzy

1

2

1

8

 

12

6

Scanfil

3

1

6

1

 

11

7

Baka Squad

4

4

1

1

 

10

8

Inter Sieradz-Woźniki

1

1

1

6

 

9

9

15 II

2

1

4

1

 

8

10

Sow-Dach Sieradz-Męka

-

5

1

1

 

7

11

Kreatywni

-

-

1

4

 

5

12

United Wojków

1

1

1

1

 

4

 

TS Gruszczyce

1

1

1

1

 

4

14

Ceramika Tubądzin III

1

-

1

1

 

3

 

MUKS Wróblew

-

1

1

1

 

3

 

Wolni Strzelcy

-

1

1

1

 

3

 

LKS Tubądzin

-

1

1

1

 

3

14

TS Janiszewice

-

-

2

-

 

2

15

Albańscy Piłkorze

1

1

-

-

 

2

 

KS Łódź

-

1

1

-

 

2

 

Dąbrówka

-

1

-

1

 

2

18

Magiczni Zachód

1

-

-

-

 

1

 

Funny Pets

1

-

-

-

 

1

 

Płomień Zapusta

1

-

-

-

 

1

 

Kadra Skoczków Narciarskich

1

-

-

-

 

1

 

Sumiko

-

1

-

-

 

1

23

Hetman

-

-

-

1

 

1

 

Błyskawica Klonowa

-

-

-

1

 

1

 

Ice Tom

-

-

-

1

 

1

 

Sędzimirowice

-

-

-

1

 

1

 

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI NAJLEPSZYCH STRZELCÓW:

Miejsce

Imię, Nazwisko

I turniej

II turniej

III

turniej

IV turniej

Turniej finałowy

Suma

1

Adrian Sroczyński (Goł-Trans)

9

5

11

8

 

33

2

Jarosław Gruszel (Goł-Trans)

2

3

6

4

 

15

3

Mateusz Maraszek (Goł-Trans)

4

4

3

2

 

13

4

Arkadiusz Banasiak (Grajki)

6

2

2

 

 

10

5

Piotr Sobczak (Natal Sport)

6

1

 

2

 

9

 

Bartłomiej Sobczak

2

3

2

2

 

9

7

Łukasz Frajtak (Grajki Team)

3

4

1

 

 

8

 

Łukasz Banasiak (Grajki Team)

2

3

3

 

 

8

 

Jarosław Jóźwiak (15 I)

3

2

1

2

 

8

 

Michał Goliński (15 I)

3

1

2

2

 

8

 

Marcin Mielczarek (15 II)

2

1

1

4

 

8

 

Jakub Wałęsa

2

1

1

4

 

8

 
 

 


Goł-Trans po raz trzeci!

Drużyna Goł-Trans Złoczew niepokonana w cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej w sezonie 2019/2020. Ekipa prowadzona przez najlepszego strzelca obecnego cyklu, Adriana Sroczyńskiego (25 goli), wygrała w finale niedzielnego turnieju z Grajkami 2:0. W pojedynku o 3 miejsce padł taki sam rezultat, a Scanfil okazał się lepszy od "15 I".
W klasyfikacji generalnej Gand Prix prowadzi oczywiście Goł-Trans (30 pkt) przed 15 I (21 pkt) i Grajkami (20 pkt). Kolejny - czwarty - turniej odbędzie się 19 stycznia, turniej finałowy z udziałem ośmiu najlepszych zespołów cyklu zaplanowano na 2 lutego.

III turniej Grand Prix Sieradza - wyniki:

GRUPA A

Grajki Team

LKS Tubądzin

1:0

Kreatywni

United Wojków

2:1

Fajterzy

Grajki Team

0:2

LKS Tubądzin

Kreatywni

2:0

United Wojków

Grajki Team

2:3

Fajterzy

Kreatywni

1:1

LKS Tubądzin

United Wojków

0:1

Kreatywni

Grajki Team

1:1

United Wojków

Fajterzy

1:4

LKS Tubądzin

Fajterzy

0:1

 

Tabel gr. A

1

Grajki Team

10 pkt

Bramki: 7:2

2

Fajterzy

7

6:4

3

Kreatywni

5

4:5

4

LKS Tubądzin

3

2:3

5

United Wojków

3

5:9

 

GRUPA B

Natal Sport

Ceramika Tubądzin III

1:0

TS Janiszewice

Inter Sieradz-Woźniki

1:0

Baka Squad

Natal Sport

1:3

Ceramika Tubądzin III

TS Janiszewice

0:2

Inter Sieradz-Woźniki

Natal Sport

0:1

Baka Squad

TS Janiszewice

0:2

Ceramika Tubądzin III

Inter Sieradz-Woźniki

0:5

TS Janiszewice

Natal Sport

1:0

Inter Sieradz-Woźniki

Baka Squad

3:2

Ceramika Tubądzin III

Baka Squad

3:1

 

Tabela gr. B

1

TS Janiszewice

12 pkt

Bramki 6:0

2

Natal Sport

9

5:2

3

Inter Sieradz-Woźniki

6

8:4

4

Ceramika Tubądzin III

3

3:9

5

Baka Squad

0

4:11

 

GRUPA C

Goł-Trans Złoczew

KS Łódź

2:0

15 II

Sow-Dach Sieradz-Męka

1:1

TS Gruszczyce

Goł-Trans Złoczew

0:6

KS Łódź

15 II

0:2

Sow-Dach Sieradz-Męka

Goł-Trans Złoczew

1:2

TS Gruszczyce

15 II

1:2

KS Łódź

Sow-Dach Sieradz-Męka

2:0

15 II

Goł-Trans Złoczew

0:5

Sow-Dach Sieradz-Męka

TS Gruszczyce

0:0

KS Łódź

TS Gruszczyce

1:1

 

Tabela gr. C

1

Goł-Trans Złoczew

12

15:1

2

15 II

7

5:7

3

KS Łódź

4

3:5

4

Sow-Dach Sieradz-Męka

2

2:5

5

TS Gruszczyce

2

2:9

 

GRUPA D

15 I

MUKS Wróblew

4:0

Wolni Strzelcy

Scanfil

0:2

MUKS Wróblew

Scanfil

0:0

15 I

Wolni Strzelcy

1:1

Wolni Strzelcy

MUKS Wróblew

1:0

Scanfil

15 I

0:0

 

Tabela gr. D

1

15 I

5

5:1

2

Scanfil

5

2:0

3

Wolni Strzelcy

4

2:3

4

MUKS Wróblew

1

0:5

 

Ćwierćfinały:
Grajki Team – 15 II  0:0 (k 4:3)
15 I – Natal Sport  2:1
Goł-Trans Złoczew – Fajterzy  3:0
TS Janiszewice – Scanfil   0:1

 

Półfinały:
Grajki Team - 15 I  1:0

Goł-Trans Złoczew – Scanfil  2:0

 

O 3 miejsce:
15 I – Scanfil  0:2

 

Finał:
Grajki Team – Goł-Trans Złoczew 0:2

KLASYFIKACJA GENERALNA PO DWÓCH TURNIEJACH:

 

Miejsce

Drużyna

I

turniej

II

turniej

III

turniej

IV

turniej

turniej

finałowy

Suma

1

Goł-Trans Złoczew

10

10

10

 

 

30

2

15  I

8

8

5

 

 

21

3

Grajki Team

6

6

8

 

 

20

4

Natal Sport

5

3

3

 

 

11

5

Scanfil

3

1

6

 

 

10

6

Baka Squad

4

4

1

 

 

9

7

15 II

2

1

4

 

 

7

8

Sow-Dach Sieradz-Męka

-

5

1

 

 

6

9

Fajterzy

1

2

1

 

 

4

10

Inter Sieradz-Woźniki

1

1

1

 

 

3

 

United Wojków

1

1

1

 

 

3

 

TS Gruszczyce

1

1

1

 

 

3

12

TS Janiszewice

-

-

2

 

 

2

 

Albańscy Piłkorze

1

1

-

 

 

2

 

Ceramika Tubądzin III

1

-

1

 

 

2

 

MUKS Wróblew

-

1

1

 

 

2

 

Wolni Strzelcy

-

1

1

 

 

2

 

KS Łódź

-

1

1

 

 

2

 

LKS Tubądzin

-

1

1

 

 

2

19

Magiczni Zachód

1

-

-

 

 

1

 

Funny Pets

1

-

-

 

 

1

 

Płomień Zapusta

1

-

-

 

 

1

 

Kadra Skoczków Narciarskich

1

-

-

 

 

1

 

Sumiko

-

1

-

 

 

1

 

Dąbrówka

-

1

-

 

 

1

 

Kreatywni

-

-

1

 

 

1

 

CZOŁÓWKA KLASYFIKACJI NAJLEPSZYCH STRZELCÓW:

 

Miejsce

Imię, Nazwisko

I turniej

II turniej

III

turniej

IV turniej

Turniej finałowy

Suma

1

Adrian Sroczyński (Goł-Trans)

9

5

11

 

 

25

2

Mateusz Maraszek (Goł-Trans)

4

4

3

 

 

11

 

Jarosław Gruszel (Goł-Trans)

2

3

6

 

 

11

4

Arkadiusz Banasiak (Grajki)

6

2

2

 

 

10

5

Łukasz Frajtak (Grajki Team)

3

4

1

 

 

8

 

Łukasz Banasiak (Grajki Team)

2

3

3

 

 

8

7

Piotr Sobczak (Natal Sport)

6

1

 

 

 

7

8

Robert Hyży (Goł-Trans)

5

1

 

 

 

6

 

Jarosław Jóźwiak (15 I)

3

2

1

 

 

6

 

Mateusz Woźniak (15 I)

4

 

2

 

 

6

 

Michał Goliński (15 I)

3

1

2

 

 

6