Korty Tenisowe

 KALENDARZ IMPREZ TENISOWYCH NA ROK 2013

 

Nazwa imprezy

Miejsce

Termin

Organizator

Opis imprezy

TURNIEJ OTWARCIA SEZONU TENISOWEGO DLA DOROSŁYCH, DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA

 MOSIR SIERADZ

ATP

UM

 Termin do uzgodnienia

SOBOTA - NIEDZIELA

OPEN 40+50+

    SKT       MOSIR

 TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI

 

MISTRZOSTWA POWIATU SIERADZKIEGO DLA DZIECI I MLODZIEŻY O PUCHAR STAROSTY

 MOSIR SIERADZ

 

 18. 05.

SOBOTA

    SKT       MOSIR

TURNIEJ LOKALNY

TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR FIRMY „UNIKAT”

MOSIR SIERADZ

ATP

25 – 26. 05

SOBOTA - NIEDZIELA

OPEN, 35+50+

      SKT       MOSIR

TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI

      TURNIEJ             TENISOWY Z         OKAZJI „DNI        SIERADZA”     O  PUCHAR DYREKTORA MOSIR-u

MOSIR SIERADZ

ATP

 

 08 – 09. 06

SOBOTA - NIEDZIELA

OPEN, 40+50+

      SKT       MOSIR 

 

 TURNIEJ WOJEWÓDZKI

 

 

XII MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W TENISIE AMATORÓW  MEMORIAŁ TADEUSZA ROZWENSA

MOSIR SIERADZ

ATP

UM 

15 – 16. 06

SOBOTA - NIEDZIELA

OPEN,40+55+, KOBIETY OPEN

   SKT       MOSIR 

TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI

 

TURNIEJ TENISOWY O PUCHAR FIRMY BRUBECK

MOSIR SIERADZ

ATP

29 – 30. 06

SOBOTA - NIEDZIELA

OPEN, 35+50+

       SKT       MOSIR

TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI

OTWARTE MISTRZOSTWA SIERADZA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR PRZEZYDENTA MIASTA

MOSIR SIERADZ

UM

24 .08

SOBOTA

 

     SKT       MOSIR 

  

TURNIEJ WOJEWÓDZKI

 

OTWARTE MISTRZOSTWA SIERADZA I POWIATU SIERADZKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA I STAROSTY

MOSIR SIERADZ

 ATP

UM

07 – 08 .09

SOBOTA - NIEDZIELA

OPEN,40+50+ KOBIETY OPEN

    SKT       MOSIR 

TURNIEJ OGÓLNOPOLSKI

 

 

 

SIERADZKA LIGA TENISOWA 2013

 

 

MOSIR SIERADZ

20. 05 

– 15. 09. 2013

MAJ- WRZESIEŃ

    SKT       MOSIR 

 

IMPREZA WOJEWÓDZKA

  

ORGANIZATOR: SIERADZKI KLUB TENISOWY,

98 – 200 SIERADZ UL. SPORTOWA 1

TEL  604 404 475 ,

20 MAJ (PONIEDZIAŁEK) – POCZĄTEK LIGII – PIERWSZE WYWOŁANIA

09 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK) – OSTATNIE WYWOŁANIA W PIRAMIDZIE

15 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) – KONIEC GIER W PIRAMIDZIE

TURNIEJE DLA DOROSŁYCH ROZGRYWANE BĘDĄ W KAT. WIEKOWYCH OPEN, +35,+40,+50 LUB +55

 Rezewacje kortów  732 793 013


07-08 wrzesień 2013 r.

W dniach 7 - 8 września 2013 na kortach MOSiR w Sieradzu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sieradza w tenisie o Puchar Prezydenta Miasta. W turnieju wzięła udział rekordowa ilość 37 zawodników z Sieradza, Zduńskiej Woli, Poznania, Konina, Dębicy, Torunia, Wieruszowa, Pabianic, Łodzi, Głogowa, Turku, Skarżyska Kamiennej. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, open, 35+ i 50+. W kategorii 35+ I miejsce zajął Piotr Jaros ze Zduńskiej Woli, która w finale pokonała Andrzeja Moczka ze Skarżyska Kamiennej 6/4 6/4. Miejsce III - IV przypadło Jarosławowi Marczakowi z Sieradza i Stanisławowi Potrzebnemu również z Sieradza. W kategorii open I miejsce wywalczył Marcin Łuczak z Poznania, który w finale pokonał Michała Słokę ze Skarżyska Kamiennej 6/2 6/3. Miejsce III - IV wywalczyli Bartosz Kałdoński - Sieradz i Paweł Lewandowski - Zduńska Wola. W kat. 50 + I miejsce zajął Janusz Słomiński z Pabianic, który w finale pokonał Waldemara Szmalca z Torunia 6/3 6/0. Miejsce III - IV wywalczyli Stanisław Zagórski z Dębicy i Grzegorz Siczek z Torunia. Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Cieszyć może również wysoka frekwencja zawodników. Organizatorami turnieju byli Sieradzki Klub Tenisowy i MOSIR w Sieradzu. Współorganizatorami turnieju było również PZU SA oddział w Sieradz. Był to ostatni w tym roku ogólnopolski turniej tenisowy z cyklu ATP organizowany przez SKT Sieradz na kortach MOSiR w Sieradzu. W tym sezonie na kortach w Sieradzu odbyło się 8 turniejów tenisowych w tym 5 o randze ogólnopolskiej 2 turnieje dla dzieci i młodzieży oraz 1 turniej nocny w grze podwójnej.

Zdjęcia w zakładce wyniki imprez 2013


24 sierpień 2013 r.

W dniu 24 sierpnia na kortach MOSiR w Sieradzu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sieradza dla dzieci i młodzieży w tenisie o Puchar Prezydenta Miasta. W turnieju wzięła udział rekordowa ilość 32 zawodników  z Sieradza, Zduńskiej Woli i Łasku. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, do lat 12 i powyżej lat 12. W kategorii młodszej I miejsce zajęła Oliwia Szczurowska ze Zduńskiej Woli, która w finale pokonała swoją koleżankę klubową Sarę Szkilnik 6/0 6/0. Miejsce III - IV przypadło Adamowi Grala i Irenie Jankowskiej. W kategorii starszej I miejsce wywalczył Jakub Marczak - SKT Sieradz, który w finale pokonał Witolda Linowieckiego ze Zduńskiej Woli 6/3 7/6 po bardzo zaciętym i emocjonującym, stojącym na wysokim poziomie sportowym spotkaniu. Miejsce III - IV wywalczyli Bartłomiej Kuś - Sieradz i Jakub Maryanowski - Zduńska Wola. Turniej ogólnie stał na wysokim poziomie sportowym, mecze były bardzo zacięte i wyrównane. Cieszyć może również wysoka frekwencja zawodników. Organizatorami turnieju byli Sieradzki Klub Tenisowy i MOSIR w Sieradzu. 

Wieczorem na kortach MOSiR w Sieradzu odbył się  I Deblowy Nocny Turniej tenisa o Puchar trenera Kordiana Kułaka. Turniej był formą podziękowania trenerowi za jego 30-letnią pracę na sieradzkich kortach. W turnieju wystartowała rekordowa liczba zawodników. Zgłosiło się 20 par deblowych, czyli 40 zawodników. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach na dwóch oświetlonych kortach od godziny 18.00 do 1.00 w nocy. W pierwszej grupie I miejsce zajęła para Jakub Marczak - Rajmund Kałuża, która w finale pokonała parę Pająk Justyna - Piotr Madanowski 6/4, miejsca III - IV zajęli Jarosław Marczak - Bereżecki Maciej i Kardecki Waldemar - Kałdoński Bartosz. W drugiej grupie zwyciężyła para Pawlak Andrzej - Masłowski Jacek pokonując w finale parę Paweł Hulicki - Kazimierz Jaros 6/1, miejsce III - IV zajęli Rębacz Romuald - Urbanowski Andrzej i Żuchowski W. - Wiśniewski P. Organizatorami turnieju byli Sieradzki Klub Tenisowy i MOSiR Sieradz.


29-30 czerwiec 2013 r 

W dniach 29 - 30 czerwca 2013 r. na kortach MOSiR w Sieradzu odbył się po raz pierwszy Turniej Tenisowy o Puchar Firmy Brubeck. W turnieju wystartowało 36 zawodników z całego kraju. Grali zawodnicy z Warszawy, Zakopanego, Łodzi, Torunia, Pabianic, Łasku, Turku, Zduńskiej Woli Głowna i Sieradza. Zawodnicy rywalizowali w trzech kat. wiekowych open 35 +, i 50 +. W kat. open wygrał Wrzesień Leszek z Warszawy, który w finale pokonał Michała Radeckiego z Łodzi 6/1 i krecz Michała, miejsca III - IV zajęli Niewiadomski Piotr z Łasku i Jaros Piotr ze Zduńskiej Woli. W kat. 50 + wygrał Janusz Słomiński z Pabianic, który w finale pokonał Waldemara Szmalca z Torunia 7/6 6/3, miejsce III - IV zajęli Potrzebny Stanisław z Sieradza i Waldemar Kardecki - Sieradz. W kat. +35 zwyciężył Michał Bańdo z Zakopanego, który w finale pokonał Piotra Jarosa ze Zduńskiej Woli w trzech zaciętych setach 6/4 3/6 10/4 miejsca III - IV zajęli Kamiński Bogumił z Turku oraz Budziński Edward z Warszawy.


15-16 czerwiec 2013 r 

W dniach 15 - 16 czerwca 2013 r. na kortach MOSiR w Sieradzu odbyły się już po raz XII Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Amatorów w tenisie o Memoriał Tadeusza Rozwensa. W turnieju wystartowało 28 zawodników z całego kraju. Grali zawodnicy z Płocka, Konina, Warszawy, Zakopanego, Łodzi, Torunia, Pabianic, Łasku, Tuszyna, Bełchatowa, Turku, Zduńskiej Woli i Sieradza. Zawodnicy rywalizowali w trzech kat. wiekowych open 35 +, i 55 +. W kat. open wygrał Michał Radecki z Łodzi, który w finale pokonał po zaciętej walce Pawła Lewandowskiego ze Zduńskiej Woli 6/3 6/4, miejsca III - IV zajęli Andrzej Gąsienica - Roj z Zakopanego i Michał Boroński z Konina. w kat. 55 + wygrał Stanisław Potrzebny z Sieradza, który w finale pokonał Janusza Słomińskiego z Pabianic dopiero w super tiebreaku 0/6 7/5 10/7, miejsce III - IV zajęli Szmalc Waldemar - Toruń i Bogusław Kwiatkowski - Sieradz. w kat. +35 zwyciężył Piotr Jaros ze Zduńskiej Woli, który w finale pokonał Andrzeja Gąsienica - Roj z Zakopanego startującego w dwóch kategoriach wiekowych 6/1 6/0. Miejsca III - IV zajęli Piotr Rogalewicz - Pabianice i Jarosław Marczak - Sieradz.

 


08-09 czerwiec 2013 r

W dniach 8 - 9 czerwca 2013 r. na kortach MOSiR w Sieradzu odbył się Turniej Tenisowy Otwarcia sezonu o Puchar Dyrektora MOSiR w Sieradzu z okazji Dni Sieradza. W turnieju wystartowało 26 zawodników z całego kraju. Grali zawodnicy z Warszawy, Łodzi, Torunia, Pabianic, Łasku, Tuszyna, Bełchatowa, Turku, Ostrowca Świętokrzyskiego, Zduńskiej Woli i Sieradza. Zawodnicy rywalizowali w dwóch kat. wiekowych open i 50 +. W kat. open wygrał Paweł Lewandowski ze Zduńskiej Woli, który w finale pokonał po zaciętej walce Macieja Nowaka z Ostrowca Świętokrzyskiego 6/3 6/4. miejsca III - IV zajęli Jakub Marczak - Sieradz i Wyrębski Bartłomiej - Sieradz. w kat. 50 + wygrał Grzegorz Siczek z Torunia który pokonał Janusza Słomińskiego z Pabianic 6/3 6/4, miejsce III - IV zajęli Marek Dzieńkowski Marek Płośnica i Szmalc Waldemar - Toruń.

 


25 maj 2013 r

Na sieradzkich kortach odbył się pierwszy Turniej Tenisowy o Puchar Firmy UNIKAT. Wynik do pobrania poniżej:

PDFWyniki 35+.pdf (96,66KB)

PDFWyniki 50+.pdf (124,39KB)

PDFWyniki OPEN.pdf (125,13KB)