Zawody lekkoatletyczne w ramach Grand Prix Sieradza

GP_Sierra_002.jpeg
 

Na stadionie MOSiR odbyły się zawody lekkoatletyczne w ramach Grand Prix Sieradza, które zorganizował LKS MOSiR Sieradz. Partnerami wydarzenia byli: Miasto Sieradz i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jako pierwsi na starcie stanęli uczniowie szkół podstawowych, którzy rywalizowali w czterech grupach wiekowych, w pięciu konkurencjach: biegu na 60 m, biegu na 400 m i biegu na 600 m oraz w skoku w dal, skoku wzwyż i rzucie piłeczką palantową. Warunkiem otrzymania medalu uczestnictwa w zawodach (oczywiście złotego) był udział w przynajmniej trzech konkurencjach. Dekoracji dokonali: Prezydent Sieradza Paweł Osiewała oraz Dyrektor MOSiR Piotr Iszczek.

Następnie do rywalizacji przystąpili zawodnicy w kategorii open. Dorośli zmagali się w biegach na: 100, 300  i 1000 m oraz w pchnięciu kulą i skoku w dal. Na starcie stanęli głównie lekkoatleci z Sieradza (przede wszystkim z LKS MOSiR), ale byli też zawodnicy przyjezdni (Start Wieruszów).

Zawody odbyły się zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi związanymi z organizacją imprez sportowych w czasie epidemii oraz w pełnym reżimie sanitarnym.

Pełne wyniki zawodów :

http://ulksmosirsieradz.pl/lgp-sieradza-wyniki