Baseny, park linowy i...tor wrotkarski już od piątku!

Od najbliższego piątku (3 lipca) MOSiR Sieradz zaprasza do skorzystania z wakacyjnych atrakcji: basenów, parku linowego i nowości w postaci toru wrotkarskiego. Prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami korzystania z ww. obiektów z uwagi na ograniczenia związane ze stanem epidemii COViD-19.

W związku ze stanem epidemii do odwołania wprowadzone zostały godziny wejść na baseny, zmienił się również cennik. Wejścia będą możliwe o 11:00, 13:00, 15:00 i 17:00 każdorazowo na 1,5 h. W przerwach między wejściami nastąpią półgodzinne przerwy na dezynfekcję. Jednorazowy bilet wstępu będzie kosztował 6zł/1,5h, a bilet ulgowy 3zł/1,5. Bilety będzie można nabyć 20 min przed każdym wejściem. Każdorazowo każdy klient przed wejściem na baseny będzie zobowiązany do wypełnienia specjalnej ankiety pod kątem epidemicznym.

 

Więcej informacji dotyczących nowych zasad korzystania z basenów:

Park linowy ze ścianką wspinaczkową będą czynne codziennie od 11 do 18:00 (ostatnie wejście o 17:30), w godz. 13:00 – 14:00 nastąpi przerwa na dezynfekcję tras i sprzętu asekuracyjnego.

 

Więcej informacji:

Oświadczenia dla rodziców/opiekunów na park linowy i ściankę wspinaczkową do pobrania u instruktorów na terenie parku.

Od piątku na terenie MOSiR-u działać będzie również tor wrotkarski, który będzie dostępny 4 dni w tygodniu (czwartki, piątki, soboty, niedziele). Sprzęt do jazdy będzie można wypożyczyć na miejscu.

 

ZAPRASZAMY!