Strefa kibica - zabrakło tylko zwycięstwa

Maksymalna ilość 350 kibiców - bo tyle miejsc w reżimie sanitarnym mogliśmy udostępnić na naszym obiekcie - oglądało mecz Polska - Słowacja w ramach EURO 2020. Fani futbolu zgromadzeni w strefie kibica na stadionie MOSiR-u dali z siebie wszystko wspaniale dopingując naszą reprezentację, niestety nie doczekali się wygranej swojej drużyny.

Kolejna okazja do wspólnego oglądania meczu już w najbliższą sobotę o 21:00, bo o tej godzinie rozpocznie się pojedynek Hiszpania - Polska. Bezpośrednio przed meczem w ramach EURO 2020 odbędzie się mini turniej piłki nożnej, w którym wystąpią zespoły: sponsorów, zarządu i rodziców piłkarzy z młodszych roczników KS Warta. W strefie kibica obowiązywać będą takie same zasady, jak wczoraj. Limit wejść na obiekt to 350 osób (do limitu nie będą wliczane osoby, które okażą się dowodem szczepień na covid-19). Wejście do strefy kibica będzie możliwe od 20:00.

Organizatorami strefy kibica w Sieradzu są: Urząd Miasta Sieradza, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz KS Warta Sieradz.