Drużyna OSP Buczek wygrała jubileuszową, dziesiątą edycję Mistrzostw Woj. Łódzkiego Drużyn OSP w Piłce Nożnej.

Drużyna OSP Buczek wygrała jubileuszową, dziesiątą edycję Mistrzostw Woj. Łódzkiego Drużyn OSP w Piłce Nożnej. Zawody odbyły się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu, a ich organizatorami byli: Stowarzyszenie Sportowe Wspólnota, MOSiR i Miasto Sieradz.

P1013018_1067x800.jpeg

W dniu Święta Konstytucji 3 maja przy pięknej, piłkarskiej pogodzie do rywalizacji stanęło w sumie 8 strażackich zespołów, które rywalizowały w grupach eliminacyjnych, następnie w ćwierćfinałach, z których wyłoniono półfinalistów. Ostatecznie o główne trofeum – statuetkę Św. Floriana – walczyły ekipy z Buczku i Rychłocic, a finał zakończył się zwycięstwem tych pierwszych 2:0. W pojedynku o 3 miejsce ekipa z Poddębic pokonała Kosów 4:2. W sumie w całym turnieju padło 77 goli, z czego 7 strzelił najlepszy snajper mistrzostw – Patryk Niciak ( OSP Buczek). Jego klubowy kolega – Michał Jakóbczak – zdobył statuetkę dla najlepszego bramkarza, a tytuł najlepszego zawodnika przypadł Damianowi Dominowskiemu z Poddębic.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego z tego wydarzenia, który przygotowała telewizja regionalna  „Ósemka”.: https://www.8tvr.pl/m/12456/x-mistrzostwa-wojewodztwa-lodzkiego-osp-w-pilce-noznej/

wyniki1.jpeg wyniki2.jpeg

wyniki3.jpeg wyniki4.jpeg