Niedziela na plaży

Granie, strzelanie, skakanie, zjeżdżanie, fotografowanie i oczywiście plażowanie, bo to wszystko można dziś było robić na sieradzkiej plaży, dzięki atrakcjom przygotowanym przez Urząd Miasta Sieradza i MOSiR.

Jako pierwsi w pierwszą wakacyjną niedzielę na plaży pojawili się siatkarze. W turnieju rywalizowało 9 par, a najlepsi - podobnie, jak w turnieju majowym - okazali się Daniel i Tomasz Białkowie, którzy w finale pokonali Jakuba Chojeckiego i Daniela Buczkowskiego. Trzecie miejsce przypadło parze Szymon Filipek/Robert Pawlikowski, a czwarte wywalczył duet Paweł Rzeźniczak/Damian Kaczmarek.

 

Po zakończeniu turnieju siatkówki plażę opanowały dzieciaki, które szalały na dmuchańcu, a później robiły równie szalone zdjęcia w plenerowej fotobudce. Całe rodziny mogły też poćwiczyć celność dzięki warsztatom laser run (strzelanie z broni długiej i krótkiej wiązką laserową do tarczy). Poza tym na gości czekały: baseny sezonowe i kąpielisko strzeżone. Przypominamy, że z tych atrakcji można korzystać codziennie od 11:00 do 19:00 do 3 września.

ZAPRASZAMY!