Ta ostatnia niedziela...

Mimo wcześniejszych obaw pogoda nie pokrzyżowała nam planów i mogliśmy wspólnie z Urzędem Miasta Sieradza zaprosić mieszkańców miasta na sieradzką plażę, gdzie w niedzielę (27.08) czekały na najmłodszych animatorki z Happy Kids z porcją zabaw i konkursem, a także strzelnica z bronią laserową. Ale od początku. Ruszyliśmy już o 9:00 z Otwartym Turniejem Siatkówki Plażowej, w którym rywalizowało 12 par. Ostatecznie po statuetki i nagrody sięgnęły duety, które zajęły cztery pierwsze miejsca, czyli:

1. Tomasz Białek/Konrad Pałyga

2. Sylwester Kukulski/Hubert Wawszczak

3. Przemysław Biegajło/Michał Głobiński

4. Kacper Świniarski/Kamil Kiszko-Zgierski

W tym samym czasie do Warty nurtem Warty płynęli uczestnicy ostatniego już w tym sezonie spływu kajakowego z cyklu "Wiosło w Dłoń".

Od 15:00 sieradzką plażę opanowali najmłodsi, którzy nie tylko dobrze się bawili, ale również pokazali spory talent budowniczych...budowli z piasku. W sumie powstało 9 niesamowitych konstrukcji, a ich budowniczowie otrzymali upominki ufundowane przez MOSiR Sieradz. W międzyczasie na wszystkich chętnych czekały: fotobudka i strzelnica z bronią laserową.

 

Oprócz tego działały nasz letnie atrakcje - kąpielisko strzeżone nad Wartą, baseny sezonowe z wodnym placem zabaw przy ul. Portowej oraz parki linowy ze ścianką wspinaczkową - które będą otwarte do 3 września.