Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Sieradz

W dniach 9-10 maja na kortach przy ul. Sportowej odbył się Turniej o Puchar Dyrektora MOSiR Sieradz. Zmagania amatorów tenisa dostarczyły wielu sportowych emocji, a rywalizacja stała jak zwykle na wysokim poziomie. Zawodnicy wykazali się wolą walki i zaangażowaniem, udowadniając, że dobrą formę można utrzymać nawet po sześćdziesiątce.

Wyniki turnieju: 

Kategoria 60+

  1. Zdzisław Siemieniecki /Chełmno/
  2. Edwin Misztal /Tuszyn/
  3. Andrzej Voigt /Warszawa/

Kategoria 50+

  1. Radosław Doliński /Łódź/
  2. Wojciech Makowski /Zduńska Wola/
  3. Adam Szewczyk /Pabianice/

 Gra podwójna

  1. Stanisław Potrzebny-Sebastian Lajblich /Sieradz/
  2. Tomasz Kuś-Jakub Kaczmarek /Sieradz/
  3. Adam Szewczyk-Radosław Doliński /Pabianice -Łódź/

 

Triumfatorzy turnieju otrzymali pamiątkowe medale, puchary oraz nagrody.